Успіхів вам, дорогі випускники!

16 Жовтня 2009 13:45

Днями відбувся урочистий випуск студентів бакалаврів денної форми навчання Інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького МАУП. З рук директора Інституту Олени Баєвої та заступника директора Тетяни Самойленко дипломи державного зразка отримали 132 випускники спеціальностей «Управління персоналом та економіка праці» та «Менеджмент організації». Чотирнадцять випускників мають дипломи з відзнакою.

Найщиріші вітання своїм вихованцям висловили директор Інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького МАУП Олена Баєва: «Бажаю всім вам надійних співробітників, великої кар’єри і щастя в особистому житті».

Бакалавр – це базова освіта, тому випускники цього інституту вже можуть працювати на підприємствах, в організаціях і установах усіх форм власності на різних посадах: працівниками департаментів і відділів освіти міських, районних та державних адміністрацій; керівниками підприємств, організацій, установ, виробничих підрозділів; керівниками малих підприємств без апарату управління; менеджерами установ; фахівцями у галузі державної служби, маркетингу; референтами, помічниками керівника підприємства, установи, організації тощо.

Тож, успіхів вам, дорогі випускники! Запрошуємо продовжувати навчання в Академії, яка надає чудові можливості для отримання професійних знань і реалізації свого потенціалу.

Поділитися посиланням: