Про Академію

Меню

В Інституті права відбулась інтелектуальна гра «Брейн-ринг»

05 Листопада 2015 11:27

4 листопада в Інституту права ім. князя Володимира Великого відбулась інтелектуальна гра «Брейн-ринг».

Довідка: Брейн-ринг — гра між двома командами у відповіді на питання. Ідея гри двох команд належить автору, режисеру та ведучому передачі «Що? Де? Коли?» Володимиру Ворошилову. Першу згадку про ці змагання було  висловлено у книзі «Феномен гри», а перша гра пройшла між дніпропетровським і одеським клубами «Що? Де? Коли?». Саму ж назву гри придумали в Дніпропетровську Борис Бородін, Оксана Балазанова, Марина Білоцерківська та Олександр Рубін в 1987 році, після перших міжнародних ігор «Що? Де? Коли?». Вони ж зареєстрували правила цієї гри в 1988 році.

Тож 4-го листопада студенти-юристи змагалися за звання найбільш ерудованого курсу. Так участь у грі взяли як старшокурсники, так і новоспечені студенти. Між собою змагалися команди: 1-го, 2-го, 3-го, 5-го та 2 команди 4-го курсу з назвами «Школа» і «Технікум».

Інтелектуальні ігри проходили у 2 тури. У першому  турі  учасників було розподілено за підгрупами А (1,3, 5 курс) і В (2 і 4 курс). За результатами гри до другого туру увійшли команди 1-го, 2-го, 5-го та команда 4-го курсу «Школа». Учасникам довелося відповідати на питання різної складності. Так серед легких питань були такі: «Який міжнародний документ захищає права дитини?», «З якого віку можливе притягнення до суду?», «Назва добровільного об’єднання громадян з політичних поглядів?». Питання більшої складності торкалися теми реформування в Німеччині, окремих положень Люблінської унії, питань щодо адміністративних та кримінальних правопорушень. За результатами 2-го туру переможцями «Брейн-рингу» і найерудованішими учасниками було визнано команду 4-го курс «Школа».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: