Про Академію

Меню

В Інституті права відбувся урочистий випуск

14 Червня 2015 22:39

Під звуки Гаудеамусу до зали увійшла почесна президія, до складу якої увійшли: проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету Микола Курко, директор Інституту права ім. князя Володимира Великого Віктор Литвиненко, заступник директора Інституту права з профорієнтаційної роботи Тетяна Аріфходжаєва, а також керівники кафедр Інституту управління безпекою та правоохоронною діяльністю, цивільно-правових дисциплін, кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.

 

Із вітальним словом до присутніх звернувся директор Інституту права Віктор Литвиненко:

«Шановні випускники! Сьогодні у кожного з вас визначна подія у житті. Вручення дипломів стало підтвердженням високого професіоналізму професорсько-викладацького складу Академії, його наполегливості та щирого бажання якомога більше зробити для власного народу . Ви, дорогі випускники, стоїте на початку свого славного професійного шляху. Попереду нові звершення, тернистий шлях на лінії захисту прав і свобод громадян, а також забезпечення їх безпеки. Будьте гідними випускниками Міжрегіональної Академії управління персоналом».

  

До слів привітання долучилася Олена Міхатуліна завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін і побажала усім миру, успіхів у професійній діяльності та здійснення заповітних мрій. Також Олена Миколаївна подарувала усім вірша, який присвячений Академії:

«Академіє, Віват!
Ти в моїм житті єдина
Як єдина Україна
І її соборний лад.

Академіє, Віват!
Ти готуєш фахівців
Для держави і народу,
Як великий корабель
В стінах знань не втратиш воду.

Тож гуртуйсь,
Неси у світ
Всі здобутки нескінченні
Академіє, Віват!
На майбутнє й сьогодення»

У своєму виступі заступник директора Інституту права з профорієнтаційної роботи Тетяна Аріфходжаєвапривітала винуватців свята та щиро побажала професійних та життєвих здобутків. Свою промову Тетяна Борисівна закінчила словами української поетеси Ліни Костенко:

«І все на світі треба пережити.
І кожен фініш - це, по суті, старт.
І наперед не треба ворожити,
і за минулим плакати не варт».

 

До вітального слова запросили і випускників Інституту права, вони щиро подякували за навчання та підтримку з боку професорсько-викладацького складу і побажали всім майбутнім колегам успіхів на професійному шляху.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: