Про Академію

Меню

В Одеському інституті МАУП завершилась акція «Збираймо кришки на протези для воїнів»

07 Грудня 2015 11:49

З 1 червня 2015 року стартувала Всеукраїнська акція «Збираймо кришки на протези для воїнів!»  зі збору та переробки пластикових кришок (кришки виготовлені з різних видів пластику) для протезування солдатів АТО.

Акція покликана одночасно вирішувати дві проблеми – екологічну і соціальну. Акція підтримана Міністерством екології України.      

З 3 вересня 2015 Клуб «Феміда» Одеського інституту МАУП також приєднався до цієї благодійної акції. Керівництво інституту відзначило, що вважає своїм обов'язком допомогти співвітчизникам, справжнім воїнам, які перебуваючи на лінії вогню, жертвують собою заради нашого благополуччя.

«Ми оголосили Акцію в інституті, і практично більшість студентів та викладачів і співробітників інституту бере в ній участь, щоби допомогти українцям, що втратили руку чи ногу в ході неоголошеної війни проти України! Кришки кидають у три коробки: біля входу, біля Малої конференц-зали СНТ  (ауд. 25) та в гуртожитку. Одночасно ми збираємо їжу та інші речі для воїнів АТО, що ми робили і під час минулої Акції в 2014-2015 навчальному році» - зазначив голова оргкомітету Акції член клубу «ФЕМІДА», заступник Голови Студради ОІ МАУП, студент 3 курсу коледжу  Станіслав Прохоров.     

Науковий керівник Клубу встановила зв'язок з волонтерською організацією АТО «Небайдужий народ». Через волонтерів Олену Булат та демобілізованого волонтера Тараса (позивний «Сармат») студенти здають кришки на протези та пакунки для бійців АТО. Так, з кінця вересня на цей час вже здано и 5 великих пакетів кришок, 100 грн. та 4 пакети з чаєм, печивом, закрутками тощо. 21 листопада, в День гідності та свободи, Олена Булат з колегами відвезли дарунки на передову.

В лютому, після початку 2-го семестру, Акцію «збираймо кришки на протези для воїнів!» буде подовжено.

Клуб висловлює подяку кожному за участь у Акції!

Довідкова інформація: Для виготовлення протезів кришки дробляться в гранули і здаються переробнику, переробник оплачує сировину, засоби адресно надходять на виготовлення індивідуального протеза для конкретного бійця. Задля виготовлення протезу руки необхідно понад 500 тис. кришок, а для протезу ноги – майже 900 тис.

                                                Станіслав Прохоров

Поділитися посиланням: