Про Академію

Меню

В Академії обрали найрозумнішого, найсміливішого та найгарнішого

05 Травня 2015 13:26

29 квітня в Міжрегіональній Академії управління персоналом обирали найрозумнішого, найсміливішого та найгарнішого. Конкурс «Містер МАУП-2015» зібрав у стінах кіноконцертного залу «Україна» чимало глядачів.

У змаганні за титул «Містера» взяли участь такі конкурсанти:

№ 1 Андрій Приймачок – студент Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького МАУП; хобі – футбол та шахи; життєве кредо – «В здоровому тілі здоровий дух».

№ 2 Антон Янов – студент Інституту реклами; хобі – музика, хіп-хоп; в жінках подобається жіночність, головна риса характеру – доброта.

№ 3 Денис Приходько – студент Інституту права ім. князя Володимира Великого МАУП;  хобі – запис пісень, перед собою ставить ціль – закінчити навчання, влаштуватися на роботу та створити щасливу сім’ю.

№ 4 Владислав Мусієнко – студент Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва; хобі – автомобілі, гонки та спорт; головна риса характеру – харизматична цілеспрямованість. 

№ 5 Володимир Любецький – студент Інституту реклами; хобі – живопис та фехтування; в жінках подобається здатність робити чоловіків кращими та спонукати до подвигів.

№ 6 Данило Матвєєв – студент Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса; хобі – бокс, мотокрос та сноубординг; життєве кредо – «Головне – бажання. Все у твоїх руках».

 

А оцінювало хлопців таке вельмишановне журі:

  • проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий;
  • директор вокальної студії «Глорія» та Міжнародного вокально-хорового конкурсу «Вікторія» Анна Кольберт;
  • випускниця МАУП, золотий голос Академії Стелла Гусейнова;
  • голова Студради МАУП Руслан Бобир;
  • заступник голови Студради Інституту реклами Анастасія Осадча.

Протягом конкурсу журі оцінювало найрізноманітніші риси та вміння учасників: артистичність, силу, розум, харизматичність, вміння тримати себе на сцені. Кожен конкурсант намагався себе якнайкраще самопрезентувати та показати на що він ладен.

Андрій Приймачок у конкурсі «Мій ідеал» постав перед публікою в образі відомого фізрука Фоми з одноіменного серіалу, відзначивши, що актор Дмитро Нагієв є його прикладом для наслідування. А у випробуванні «В полоні муз» Андрій показав свій танцювальний талант у чуттєвому контемпі.

 

Антон Янов своїм кумиром назвав голлівудського актора Джоні Деппа, показавши глядачам невеличкі сценки з його головних ролей. У конкурсі талантів Антон продемонстрував неабияку акторську майстерність, харизматичність та вміння триматися на сцені, створивши справжню комедію «Однажды на Деребасовской».

 

Денис Приходько своїм кумиром вважає рок-музиканта Віктора Цоя, тому й не дивно, що талант, який він представив глядачам, був вокальним.

 

Владислав Мусієнко відзначив, що його хобі є автомобілі і гонки, тому і кумиром своїм обрав легенду дрифтингу Кейті Цутія. У випробуванні «В полоні муз» Владислав демонстрував акторський талант.

 

Володимир Любецький здивував усіх вибором ідеалу, назвавши своїм кумиром блазня при дворі королів Франції Генріха ІІІ та Генріха IV Шико. Журі і глядачам Володимир представив свій талант актора у комедійні постановці «Zippo».

 

Данило Матвєєв вважає своїм ідеалом грецького бізнесмена легендарного Арістотеля Онасіса. У випробуванні «В полоні муз» Данило показав віртуозне вміння керувати автомобілем.

 

Свою силу та витримку учасники показали у конкурсі «А вам слабо»,  а інтелект та гумор хлопці продемонстрували у випробуванні «Розумники».

 

Після закінчення конкурсної програми члени журі довго радилися та дискутували, й згодом винесли своє рішення:

титул «Спортсмен» здобув Владислав Мусієнко;

«Приз глядацьких симпатій» отримав Данило Матвєєв;

у номінації «Елегантність» переміг Андрій Приймачок, також Андрія було відзначено особливою премією за найсерйозніший підхід та найкращу підготовку до конкурсу;

 

3-є місце посів Володимир Любецький;

2-е місце здобув Денис Приходько;

«Містером  МАУП-2015» став Антон Янов.

 

Вітаємо переможців!

Ольга Коробій 

Поділитися посиланням: