В Академії проведено Всеукраїнську учнівсько-студентську конференцію «Українська держава: історія, сучасність та перспективні напрями ї
26 квітня в Українсько-Арабському інституті міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП завершився ІІ етап Всеукраїнської учнівсько-студентської конференції «Українська держава: історія, сучасність та перспективні напрями її розвитку» та відбулося визначення переможців.
У І етапі конференції брали участь 58 учасників, котрі виконали письмове завдання в он-лайн форматі, обравши один із напрямів конференції:
- міжнародні відносини України,
- політологія в становленні державності,
- менеджмент зовнішньоекономічної діяльності України,
- ефективність управління навчальними закладами як основа становлення професіоналізму фахівців в Україні,
- філологія як фактор розвитку національної самобутності.
На початку ІІ етапу конференції до усіх присутніх звернувся директор Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП Дмитро Юник:
«В умовах сьогодення є актуальним обговорення перспективних напрямів розвитку української держави. Нам цікава позиція молоді, яка розбудовуватиме українську державу. Ми хочемо почути від вас не просто книжкові відповіді на запити сучасності, а вашу власну думку, ту, котру ще не зуміла висвітлити ні одна особа в мас-медіа…»
Право на участь у другому етапі конференції здобули 24 найкращих претенденти, які виступали з доповіддю відповідно до попередньо обраної спеціальності.
Робочими мовами були визначені українська, російська та англійська. Найзмістовнішими доповідями, які викликали досить поглиблений аналіз учасників у процесі наукових дискусій були:
«Аналіз зовнішньополітичних механізмів Європейського Союзу»;
«Історія членства України у співдружності незалежних держав»;
«Військова дипломатія»;
«Україна та її перспективи в ЄС»;
«Роль України у світовій економіці»;
«Якість освіти у вищих навчальних закладах України».
За результатами ІІ етапу Всеукраїнської учнівсько-студентської конференції «Українська держава: історія, сучасність та перспективні напрями її розвитку» перемогу здобули:
БЕКЕША Лариса (2 місце) – випускниця СЗОШ І-ІІІ ст. №15 м. Рівне, котра от мала 10 000 гривень та 10%-ву знижку на навчання у МАУП (спеціальність «Політологія»);
ФЕРЕНЧАК Ярослав (3 місце) – випускник ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Мостиська Львівської обл. (спеціальність «Політологія»);
ГРИЩУК Уляна (3 місце) – випускниця Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія №2» м. Іллінці Вінницької обл. (спеціальність «Менеджмент ЗЕД»);
КІНЗЕРСЬКА Юлія (3 місце) – випускниця ЗОШ І-ІІІст. м. Ямпіль Вінницької обл. (спеціальність «Менеджмент ЗЕД»);
БРИЖАХА Аліна (3 місце) – випускниця СЗОШ І-ІІІ ст. №6 м. Лубни Полтавська обл. (спеціальність «Міжнародні відносини»);
ПРОСОЛОВИЧ Олександр (3 місце) – випускник Первомайського політехнічного ін-ту національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова м. Миколаїв (спеціальність «Управління навчальним закладом»).
Призерів, що посіли 3-ті місця було нагороджено грошовою премією у 5000 гривень та 5%-ю знижкою на навчання в Академії. Також усіх учасників другого етапу було відзначено дипломами з наданням знижки на навчання у МАУП.
Ольга Коробій