Про Академію

Меню

В Академії проведено Всеукраїнську учнівсько-студентську конференцію «Українська держава: історія, сучасність та перспективні напрями ї

08 Травня 2015 12:28

26 квітня в Українсько-Арабському інституті міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП завершився ІІ етап Всеукраїнської учнівсько-студентської конференції «Українська держава: історія, сучасність та перспективні напрями її розвитку» та відбулося визначення переможців.

У І етапі конференції брали участь 58 учасників, котрі виконали письмове завдання в он-лайн форматі, обравши один із напрямів конференції:

  • міжнародні відносини України,
  • політологія в становленні державності,
  • менеджмент зовнішньоекономічної діяльності України,
  • ефективність управління навчальними закладами як основа становлення професіоналізму фахівців в Україні,
  • філологія як фактор розвитку національної самобутності.

 

На початку ІІ етапу конференції до усіх присутніх звернувся директор Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП Дмитро Юник:

«В умовах сьогодення є актуальним обговорення перспективних напрямів розвитку української держави. Нам цікава позиція молоді, яка розбудовуватиме українську державу. Ми хочемо почути від вас не просто книжкові відповіді на запити сучасності, а вашу власну думку, ту, котру ще не зуміла висвітлити ні одна особа в мас-медіа…»

Право на участь у другому етапі конференції здобули 24 найкращих претенденти, які виступали з доповіддю відповідно до попередньо обраної спеціальності.

 

Робочими мовами були визначені українська, російська та англійська. Найзмістовнішими доповідями, які викликали досить поглиблений аналіз учасників у процесі наукових дискусій були:

«Аналіз зовнішньополітичних механізмів Європейського Союзу»;

«Історія членства України у співдружності незалежних держав»;

«Військова дипломатія»;

«Україна та її перспективи в ЄС»;

«Роль України у світовій економіці»;

«Якість освіти у вищих навчальних закладах України».

 

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської учнівсько-студентської конференції «Українська держава: історія, сучасність та перспективні напрями її розвитку» перемогу здобули:

БЕКЕША Лариса (2 місце) –  випускниця СЗОШ І-ІІІ ст. №15 м. Рівне, котра от мала 10 000 гривень та 10%-ву знижку на навчання у МАУП (спеціальність «Політологія»);

ФЕРЕНЧАК Ярослав (3 місце) – випускник ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Мостиська Львівської обл. (спеціальність «Політологія»);

ГРИЩУК Уляна (3 місце) – випускниця Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія №2» м. Іллінці Вінницької обл. (спеціальність «Менеджмент ЗЕД»);

КІНЗЕРСЬКА Юлія (3 місце) – випускниця ЗОШ І-ІІІст. м. Ямпіль Вінницької обл. (спеціальність «Менеджмент ЗЕД»);

БРИЖАХА Аліна (3 місце) – випускниця СЗОШ І-ІІІ ст. №6 м. Лубни Полтавська обл. (спеціальність «Міжнародні відносини»);

ПРОСОЛОВИЧ Олександр  (3 місце) – випускник Первомайського політехнічного ін-ту національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова м. Миколаїв (спеціальність «Управління навчальним закладом»). 

Призерів, що посіли 3-ті місця було нагороджено грошовою премією у   5000 гривень та 5%-ю знижкою на навчання в Академії. Також усіх учасників  другого етапу було відзначено дипломами з наданням знижки на навчання у МАУП.

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: