Про Академію

Меню

В Академії пройшов захід, присвячений Дню боротьби зі СНІДом та Дню порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми

06 Грудня 2011 14:36

Перше грудня стало визначною датою для багатьох країн всього світу. Всесвітня організація охорони здоров’я у 1988 році прийняла резолюцію, в якій 1 грудня було оголошено офіційним  Всесвітнім днем боротьби зі СНІД.  З метою підвищення толерантного ставлення до людей, які живуть з діагнозом ВІЛ/СНІД, у 2003 році було прийнято змінити назву Дня 1 грудня на «День боротьби зі СНІД та День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми».

Епідемія СНІДу  в Україні виходить за рамки норми, тому залишатися байдужим до цієї проблеми просто неможливо. Міжрегіональна Академія управління персоналом активно закликає молодь вести здоровий спосіб життя та уникати можливості заразитися ВІЛ-інфекцією. Одним з агітаційно-профілактичних заходів є щорічна  зустріч з головним лікарем центру здоров’я в місті Києві, кандидатом медичних наук Отто Олександровичем Стойко, який став організатором цього заходу: «Для мене зустрічатися зі студентами та молоддю – це свято,  на жаль, сьогодні робити це вдається менше, аніж п’ять років тому, але хотілось, щоб наші зустрічі запам’ятовувалися і були важливими як для мене так і для вас. Привід нашого сьогоднішнього зібрання – це глобальна проблема як світового населення так і українського».

Студентами продемонстрували документальний фільм, присвячений захворюванню на СНІД. Невеликі, але повчальні відео показали шляхи зараження  хворобою, як уникнути цієї проблеми та про поведінку з ВІЛ-інфікованими.

Головний лікар центру здоров’я звернувся до студентів Академії з напутнім словом: «Саме зараз, коли у вас починається доросле, самостійне життя, потрібно думати не стільки про статеві стосунки та СНІД , а про вміння спілкуватися, знаходити спільну мову, таким способом набувати неоціненний життєвий досвід».

Наприкінці зустрічі проректор з виховної роботи та до вузівської підготовки Людмила Біжик нагородила Отто Олександровича грамотою за багаторічну співпрацю з Академією, за вагомі досягнення у професійній діяльності, особистий внесок у реалізацію соціальних проектів та популяризацію здорового способу життя серед студентської молоді.

Поділитися посиланням: