Про Академію

Меню

В Академії відбувся моніторинг рівня знань студентів-соціологів

21 Січня 2014 13:53

21 січня в Українсько-Азербайджанському інституті соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва МАУП відбувся моніторинг рівня знань студентів. Зріз знань проходив відповідно до наказу Наглядової ради МАУП від 5 листопада 2013 року № 143о «Про посилення контролю за якістю навчання Президентського університету Академії».

Знання студентів 4-го курсу перевіряли з дисципліни «Історія та теорія соціології». Оцінювання було незалежним, адже всі імена та прізвища були зашифровані спеціальним кодом. В процесі моніторингу студенти обирали білети із запитаннями. Білети були під відповідними номерами і містили по 2 блоки запитань. Перший блок складався із одного теоретичного питання, яке потребувало великої обґрунтованої відповіді. Кожен студент мав змогу отримати за це питання 52 бали.  Другий блок – тестовий. Він містив 24 запитання, на кожне з яких необхідно було дати одну вірну відповідь із 4 запропонованих варіантів. Вірна відповідь оцінювалася у 2 бали. Загалом за тестову частину моніторингу студенти могли отримати 48 балів. Таким чином загальна кількість балів за два блоки запитань складала 100. Моніторинг проходив протягом двох академічних годин. Під час першої годині студенти відповідали на питання. У другій частині відбувалась перевірка робіт студентів.

Кандидат історичних наук, доцент кафедри соціології Рена Марутян відзначила: «Такі зрізи знань досить позитивно впливають на рівень навчання студентів. Адже протягом семестру вони вивчають дисципліну і розуміють, що є контрольні випробування, які стимулюють їх бути постійно підготованими до пар. Не менш важливо і те, що ці питання потім будуть внесені до державного іспиту».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: