Про Академію

Меню

В Академії відбувся урочистий випуск студентів Інститут міжнародної економіки та фінансів

15 Грудня 2014 15:38

Нещодавно у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося урочисте зібрання з нагоди випуску студентів Інститут міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги.

Цього дня у кіноконцертному залі «Україна» зібрались керівництво, викладачі та працівники Академії, батьки та друзі випускників. Вітала усіх присутніх почесна президія у складі:

  • Валерій Захожай – директор Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги (ІМЕФ), доктор економічних наук, професор, академік академії економічних наук, академік МКА;
  • Марина Грідчіна –  заступник завідувача кафедри фінансів і кредиту ІМЕФ, професор МКА;
  • Алла Козлова – завідувач кафедри теоретичної і прикладної економіки ІМЕФ, кандидат економічних наук, академік МКА;
  • Ксенія Ловецка – директор Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками МАУП.

Першим із напутнім словом виступив директор інституту Валерій Захожай, який зазначив, що Академія завжди буде гостинно зустрічати випускників у своїх стінах, і закликав достойно проявляти себе на нових робочих місцях, адже випускники – це обличчя МАУП.   

 

Після виступу директора, до слова запросили Марину Грідчіну: «Дорогі випускники! Я сподіваюсь, що за 2-3 роки ви усі станете провідними фінансистами, бухгалтерами та маркетологами. Миру вам, щастя і любові!» 

  

На урочистому зібранні з вітальними та теплими словами виступили й інші члени почесної президії, які приєдналися до усіх промов на честь випускників та побажали їм щасливого життєвого плавання, продуктивної роботи, яка буде приносити радість та задоволення, успіхів у будівництві кар’єри та сімейного щастя.

Кульмінацією свята стало вручення довгоочікуваних дипломів усім випускникам.

 

Із словами подяки до викладачів звернулася випускниця ІМЕФ Дарина Томко: «Хочемо подякувати тим людям, без яких неможливо було отримати знання, досвід та вміння: Валерію Борисовичу – за вміло підібраний викладацький склад, викладачам – уклін за витримку, методистам – за всі роки невпинних дзвінків, хвилювань та справжньої підтримки! Ми будемо робити все, щоб ви нами пишалися!»

Тож, побажаємо усім випускникам творчого натхнення та реалізації у тій сфері, яку вони обрали.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: