Про Академію

Меню

В Академії відбувся Віденський новорічний бал

25 Грудня 2014 13:18

Розкішні вечірні сукні, строгі чорні фраки, світло сотень ламп і класична музика – таким запам’ятався новорічний бал у Міжрегіональній Академії управління персоналом.

23 грудня в Академії зібралися усі поціновувачі традицій віденських балів. У конференц-залі панувала справжня романтична атмосфера балів кінця XIX століття. 

Відомий музичний квінтет «Київські фрески» заграв найпопулярніші мелодії часів царів  і цариць та  музику віденських класиків, і свято одразу ж перетворилося на бал світового масштабу. Витончені дівчатата елегантні кавалери кружляли паркетом під мелодії вальсу, полонезу  та польки. За старовинною традицією бал відкрив грандіозний полонез. Натхненні пари у розмірі 3/4 гротескними кроками створювали містерію королівських часів.

 

З вітальним словом на зимовому святі виступила заступник директора Економіко-правового технікуму при МАУП Світлана Прокопенко:«Дорогі друзі, студенти, колеги і гості! Щороку ми збираємося у цій залі аби зустріти Новий рік. Бажаємо усім, щоб Новий рік був квітучим як весна, безхмарним і мирним, як рідне небо. Нехай ваше життя буде чистим, як перший сніг. Шановні студенти, бажаємо вам  легких іспитів і вдалої сесії!  З Новим роком!»

 

Під час  балу красуні та юнаки зачарували усіх присутніх легкістю виконання, витонченістю переміщень, характером кроку та манерністю рухів світської польки. А найяскравішою частиною балу став король танцю – вальс.

  

Після чудового виконання танців студенти запросили гостей на паркет, щоб навчити усіх присутніх аристократичних танців. Крім того гості насолоджувалися  не тільки вишуканою атмосферою, але  виконанням пісень зірками Академії і смачними частуваннями.

Свято продовжувалось і гості кружляли у феєричних танках до пізнього вечора…

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: