Меню

В Академії відзначили День юриста

08 Жовтня 2014 15:08

Сьогодні, 8 жовтня, святкують День юриста.  У 1997 році на календарі нашої країни з’явилося свято, яке об’єднало юристів, адвокатів, суддів та усіх, хто пов’язаний з юриспруденцією. За традицією День юриста відзначають і в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Святкування розпочалося у кіноконцертному залі «Україна» Президії Академії. Почесними гостями свята були:

  • Анатолій Подоляка – ректор МАУП, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України;
  • Микола Курко – проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету МАУП, доктор юридичних наук, заслужений юрист України;
  • Віктор Литвиненко – директор Інституту права ім. князя Володимира Великого МАУП, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, доцент;
  • Юрій Александров – професор кафедри правоохоронної діяльності Інституту права ім. князя Володимира Великого МАУП;
  • Олена Міхатуліна – заступник завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін Інституту права ім. князя Володимира Великого МАУП, доктор філософії в галузі права.

Із словами привітання до присутніх звернувся Микола Курко: «Сьогодні в Україні святкують день юриста. Цей день – свято тих, хто вже оволодів професією юриста і тих, хто ще навчається. Ви обрали професію, яка  затребувана сьогодні на ринку праці. Адже ні одна державна установа чи підприємницька організація не може обійтися без консультації юриста. Для того, щоб оволодіти цією професією, ви, студенти, повинні вчитися, наполегливо оволодівати знаннями, і тоді ви сформуєте в собі висококваліфікованого фахівця!».

 

До слів привітання долучилася Олена Міхатуліна і побажала усім миру, успіхів у професійній діяльності та здійснення заповітних мрій. Також Олена Миколаївна подарувала усім вірша, який присвячений Академії:

«Академіє, Віват!

Ти в моїм житті єдина

Як єдина Україна

І її соборний лад.

Академіє, Віват!

Ти готуєш фахівців

Для держави і народу,

Як великий корабель

В стінах знань не втратиш воду.

Тож гуртуйсь,

Неси у світ

Всі здобутки нескінченні

Академіє, Віват!

На майбутнє й сьогодення»

Найкращим викладачам ректор Академії урочисто вручив почесні грамоти за вагомий внесок у підготовку сучасних юристів та особистий вклад у розвиток сучасної юридичної науки. А студентів було нагороджено грамотами за відмінні успіхи у навчанні та активну участь  у науково-дослідній діяльності Інституту права ім. князя Володимира Великого.

 

Гостей свята також чекав святковий концерт. Студенти різних спеціальностей та інститутів Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП вітали юристів з їхнім професійним святом. В програмі концерту всі охочі могли насолодитися виконанням пісень різними мовами. 

  

Присутні отримали незабутні враження від святкового дійства, яке надовго закарбується у пам’яті.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: