Про Академію

Меню

В ІМЕФ відбулася конференція «Проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції»

24 Листопада 2014 14:10

20 листопада в Інститут міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги МАУП відбулася ІІІ науково-практична конференція «Проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції»

На початку із вступним словом до присутніх звернувся директор Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги, доктор економічних наук, професор, академік академії економічних наук Валерій Захожай: «Сьогодні ми проводимо чергову науково-практичну конференцію, яка покликана показати наш науковий рівень, свої досягнення, наукові дослідження, адже ми-науковці повинні тримати завжди руку на пульсі!»

До складу президії засідання увійшли:

·        Микола Головатий – доктор політичних наук, професор, проректор з наукової та виховної роботи МАУП;

·        Валерій Захожай – директор Інституту міжнародної економіки та фінансів (ІМЕФ) імені Святої Великої княгині Ольги, доктор економічних наук, професор;

·        Віра Сафонова – доктор економічних наук, доцент, директор Центру організації наукової роботи МАУП.

У ході конференції прозвучала низка цікавих доповідей від провідних науковців України та викладачів Академії:

«Територіальний маркетинг, як основний інструмент розвитку агропромислового підприємства та сільських територій» Лідії Романової;

«Зелена» економіка в контексті глобальних змін, євроінтеграції та національної безпеки України» Олени Чмир;

«Банківська криза 2014: причини, наслідки, способи їх мінімалізації» Наталії Тімко;

«Шляхи підвищення інноваційної активності вітчизняних промислових підприємств» Марини Грідчіної;

«Інструментарій підтримки загальногосподарської рівноваги та довгострокової стратегії соціально-економічного відтворення» Володимира  Кулика та інші.

  

Під час конференції доповідачам ставили багато питань, тому на засіданні точилося чимало наукових дискусій. 

 

Після закінчення пленарного засідання відбулися засідання секційні:

Секція І «Фінанси і кредит». Тут обговорювали реформи фінансового сектору, напрямки антикризового регулювання світової фінансової системи, проблеми банківського кредитування, тощо.

Секція ІІ «Маркетинг». Учасники секції доповідали на теми маркетингу освітніх послуг,  інноваційних технологій на українському ринку, удосконалення інформаційних технологій, маркетингової комунікативної стратегії та ін.

Секція ІІІ «Теоретичної та прикладної математики». На секції говорили про іноземне інвестування в економіку України, проблеми формування ефективної структури промислового виробництва, проблеми конкурентоспроможності промислових підприємств.

 

Секція ІV «Банківська та страхова справа». Тут доповідали про управління ризиками  банківсько-страхової інтеграції, вітчизняну освіту, аспекти банківського кредитування, іноземний капітал, тощо.

Секція V «Облік і Аудит». Учасники обговорювали вплив маркетингових ризиків на ефективність діяльності підприємств та бюджетний аналіз.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: