Про Академію

Меню

В інституті соціальних наук і самоврядування обговорили проблеми мультикультуралізму

26 Лютого 2015 14:51

25 лютого в Українсько-Азербайджанському інституті соціальних наук і самоврядування ім. Г. Алієва МАУП пройшло засідання круглого столу «Мультикультуралізм і виклики  національної ідентичності України».

На початку засідання із вступним словом виступив доктор політичних наук, професор, директор Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування ім. Г.Алієва Іван Бідзюра. У своїй промові Іван Павлович  відзначив важливість і актуальність обговорення теми мультикультуралізму у сучасному суспільстві.

 

У роботі круглого столу взяли участь провідні українські науковці. Кожен доповідач виступив із цікавою темою, серед них були:

  • доктор політичних наук,  професор, проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий «Мультикультуралізм і проблеми функціонування  окремих націй в контексті  сучасних глобалізацій них процесів»;
  • доктор соціологічних наук, доцент, завідувач кафедри державного управління і самоврядування  Юрій Сурмін «Основні напрями вдосконалення політики мультикультуралізму»;
  • доктор історичних наук, доцент, завідувач кафедри українознавства В’ячеслав Попов «Політичний досвід австрійського мультикультуралізму: точка зору європейських істориків»;
  • кандидат філософських наук, доцент кафедри соціології та соціальної роботи Віталій Баранівський «Взаємозв’язок рівня щастя з політикою мультикультуралізму. Аналіз американської ідеології різноманітності у світовий досвід».

На засіданні торкнулися питань теоретичних основ дослідження мультикультуралізму, етико-правових аспектів, множинності і фрактальності культури у сучасному світі. Також у роботі круглого столу була проведена панельна дискусія щодо викликів та перспектив  впровадження політики мультикультуралізму в умовах кризи.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: