Про Академію

Меню

В Інституті соціальних наук і самоврядування відбувся науково-практичний семінар «Новітні методи роботи з вразливими групами клієнтів»

27 Березня 2015 15:37

25 березня в Українсько-Азербайджанському інституті соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва МАУП відбувся науково-практичний семінар «Новітні методи роботи з вразливими групами клієнтів».

 

У першій частині семінару прозвучала низка цікавих і актуальних доповідей від молодих дослідників, серед них:

  • «Соціальна робота з молоддю у ВНЗ: проблеми, напрями та перспективи» Ірини Пімченко;
  • «Сучасні методи роботи з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківських прав» Катерини Котик;
  • «Актуальні методи профілактики насильства у сім’ї» Єви Поєдинок;
  • «Люди поважного віку як об’єкт соціальної роботи: сучасні форми й методи роботи в умовах територіальних центрів соціального обслуговування населення» Олексія Болтручука.

 

Також на семінарі обговорювали питання особливостей організації зайнятості у сфері державної служби, профілактики автоагресії у підлітків, сучасної моделі надання комплексних послуг у центрах соціальної підтримки сімей та дітей.

У другій частині семінару провідні фахівці галузей психології та соціології проводили майстер-класи:

психолог Центру у справах сім’ї та жінок «Родинний дім» Голосіївського району Ірина Борисова провела майстер-клас «12 кроків по реабілітації бійців та психологічна допомога сім’ям бійців АТО»;

викладач кафедри соціології та соціальної роботи Марина Вакулик провела майстер-клас «Удо Баєр, методика «Дух сімї - УБАТ»;

кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціології  та соціальної роботи Наталія Грабовенко  провела майстер-клас «Мультимедійні технології в роботі х вразливими групами клієнтів».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: