Про Академію

Меню

В Інституті соціальних наук та самоврядування пройшла студентська наукова конференція

16 Травня 2011 15:27

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом в Інституті соціальних наук і самоврядування відбулась студентська наукова конференція «Актуальні проблеми медичної психології». Ініціатором організації цього заходу виступив директор Інституту соціальних наук і самоврядування Іван Павлович Бідзюра та заступник завідувача кафедри медичної психології та психокорекції Людмила Олексіївна Федосова. Конференція була проведена за матеріалами роботи наукового гуртка, який активно працює в інституті.      

Протягом навчального року студенти відвідували психіатричну лікарню ім. І.П.Павлова, де знайомилися з практичною роботою та специфікою медичного психолога, брали участь у групових заняттях разом з хворими, аналізували діагностику, відпрацьовували практичні уміння. Також студенти були учасниками конференцій, які проходили у лікарні. Студентська наукова конференція в стінах МАУП дала змогу студентами підбити висновок своєї річної роботи в психіатричній лікарні.

«По-перше, така практика для студентів – це можливість підсумувати свої знання з таких дисциплін як «Медична психологія», «Патопсихологія», «Основи психотерапії», - говорить Людмила Федосова. – По-друге, відпрацювати свої уміння виступати на публіці. Студентам дуже цікаво знайомитися з людьми, які інакше мислять і є психічно хворими. Саме в лікарні можна освоїти практичні уміння, як поводитися та допомагати таким людям»

Зі своїми доповідями виступили студенти 3-го і 5-го курсів. Теми для виступів молодь обрала різноманітні: «Психосоматичні проблеми болю», «Передумови збереження психічного здоров’я нації», «Асиметрія головного мозку та її психологічні прояви», «Клінічна динаміка психогенних депресій», «Психотерапія і робота з внутрішніми конфліктами в НЛП», «Актуальність гештальт-терапії» та інші. Доповідачі точно розкрили свої теми та показали високий рівень підготовки та знань у медичній психології.

Поділитися посиланням: