Про Академію

Меню

В МАУП пройшов відкритий майстер-клас на тему "Франчайзінг в Україні"

23 Березня 2011 12:24

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов відкритий майстер-клас з франчайзінгу. МВА SIC Academy у партнерстві з "Відкритим  університетом франчайзінга" спеціально для членів "Клубу випускників слухачів МBА" організував тренінг на тему "Франчайзінг в Україні".

Франча́йзинг- це форма співпраці між юридично та фінансово незалежними сторонами (компаніями та/або фізичними особами), в рамках якої одна сторона (франчайзер), що володіє успішним бізнесом, відомою торговою маркою, ноу-хау, комерційними таємницями, репутацією та іншими нематеріальними активами, дозволяє іншій стороні (франчайзі) користуватися цією системою на певних умовах.

Майстер-клас проводив  Олександр Ногачевський віце-президент Всеукраїнскої Організації “Федерація розвитку франчайзінгу”. Він є спеціалістом у цій сфері не тільки в Україні, але і за межами. Свої тренінги він організовує на всьому пострадянському  просторі, які завжди викликають резонанс в бізнес-колах. Олександр Ногачевський займається не тільки комерційною діяльністю, в плані розвитку франчайзінгу, але і пропонує деякі освітні програми, для розвитку бізнесу.

Головними темами майстер-класу були:

 1. Потенціал ринку франчайзінга, його прогноз на 2011 рік в Україні та у світі;
 2.  Проблеми:
  - Що таке франчайзінг?
  - Навчання персоналу;
  - Законодавча база;
 3.  Перспективи:
  - Об’єднання учасників ринку;
  - Представляти їх інтереси;
  - Навчання і підготовка спеціалістів у сфері франчайзінгу;
 4. Відкриття філіалів банків по принципу франчайзінга (нова програма Відкритого університету франчайзінга).

Відомо, що більше 80% відкритих  компаній завершують свою діяльність після першого року існування. Ця тенденція помітна в малому та середньому бізнесі. Для компанії, яка починає свою роботу, дуже важливо правильно скерувати діяльність менеджменту та обрати правильний курс та стратегію розвитку перших років життя свого бізнесу. В нашій сучасній економічній ситуації більшість існуючих досі компаній ледве зводять кінці з кінцями. Альтернативою такої статистики і є франшизний бізнес

Традиційно в Україні франчайзінг представлений підприємствами готельно-ресторанного бізнесу, тому і присутніми на цьому заході були представники саме цієї сфери, а також з банківської.

Унікальністю цього заходу було те, що кожен бажаючий міг безкоштовно прийти, завчасно зареєструвавшись на сайті та отримати корисну інформацію для розвитку свого бізнесу. 

Бізнес-школа SICAcademyзапрошує всіх бажаючих приєднатися до майстер-класів та інших програм навчання.

Тетяна Журкович

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті або за телефоном:

 www.sicmba.com
524-57-96

Поділитися посиланням: