В МАУП відбулася конференція з нагоди 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників
У світовій історії є події, що навіки залишаються у пам’яті та серцях людей. Такою вікопомною подією для нас є Велика Вітчизняна війна. Цього року виповнюється 65 років з часу визволення України від фашистських загарбників.
Велика Вітчизняна війна назавжди залишиться в історії як жорстоке збройне протиборство, яке призвело до небачених людських і матеріальних втрат. Жертвами цієї трагедії за різними оцінками стали від п’яти до десяти мільйонів українців. Ареною кровопролитної і безкомпромісної боротьби стала і сама територія України.
З нагоди цієї знаменної дати – річниці Перемоги - у Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі ім. Ярослава Мудрого Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулась наукова конференція серед студентів І-го курсу Економіко-правового технікуму при МАУП.
У ході конференції викладач історії ЕПТ при МАУП Галина Базильчук розповіла про передумови виникнення Великої Вітчизняної війни.
Студенти виступали з цікавими доповідями про початок військових заворушень, нещадні поразки та яскраві перемоги нашого народу, партизанські загони, визволення Києва, роль дітей у воєнні роки та визволення України від фашистських загарбників.
Війна – це славетне загартування українського духу. У роки війни українці ще раз довели свою волелюбну вдачу, бажання бути незалежними, жити під мирним небом. З гітлерівськими окупантами у роки війни поруч із солдатами і командирами Червоної армії билися партизани України. Своїми рейдами на окупованих територіях, диверсійними діями на комунікаціях фашистської армії партизани сприяли розгрому німецького вермахту і прискорили звільнення України від нацистських поневолювачів.
В переддень 65-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні студенти МАУП віддають глибоку шану і вдячність усім учасникам війни, воїнам, партизанам і підпільникам, всім тим, хто боровся з німецько фашистськими загарбниками.
Ми про Вас пам’ятаємо! Вдячність про Ваш подвиг ніколи не згасне в наших серцях.