Про Академію

Меню

В МАУП відбулася спільна міжкафедральна науково-практична студентська конференція «Реалізація політики у сфері боротьби з кримінальної

06 Квітня 2006 16:50

Залучення студентської молоді до наукової та практичної роботи вже давно стало звичним явищем в Міжрегіональній Академії управління персоналом. Адже, як відомо, на «голій» теорії далеко не поїдеш. Готуватися до майбутньої професійної діяльності слід комплексно. Тож ще на студентській лаві майбутні спеціалісти пробують себе на науковій ниві та на практиці «обкатують» здобуті знання. Так, зокрема, студенти  Інституті права імені князя Володимира Великого МАУП надають юридичну допомогу в мережі правничих клінік Києва, проводять наукові аналітичні дослідження, друкуються в провідних тематичних виданнях, беруть активну участь в засіданнях круглих столів, науково-практичних конференцій, дискусій.

Свої наукові здобутки в галузі криміналістики студенти-правники представили на спільній міжкафедральній науково-практичній студентській конференції «Реалізація політики у сфері боротьби з кримінальної злочинністю», що відбулась нещодавно в Інституті права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом. Оцінювали студентські наукові роботи провідні фахівці галузі права заслужений юрист України, професор Юрій Александров, кандидати юридичних наук, професори Петро Кубрак та Геннадій Семаков.

«Проблема злочинності, - прокоментував Юрій Александров, – тема, на жаль, завжди актуальна, адже вона – одвічний феномен соціальної дійсності. Мета конференції – обговорити питання, які виникають в теорії і практиці боротьби із злочинністю, підвищувати зацікавленість студентів у цій проблематиці, залучити до наукових досліджень якомога більше інтелектуальної інститутської молоді».

Своїми думками, пропозиціями та побажаннями з приводу удосконалення законодавства і практики боротьби із злочинністю поділилися студенти Інституту. Із глибокими та змістовними доповідями виступили, зокрема, Максим Кухар («Психологічний контакт слідчого з допитування»), Юрій Кривошия («Контрабанда – один з найбільш поширених злочинів»), Тетяна Супрун («Правове регулювання міждержавних угод про екстрадицію»), Яна Пятак («Охорона комерційної таємниці»), Валентина Онищенко («Об’єктивна істина в кримінальному процесі»).

Розгляд цих та інших проблем саме на часі. Адже до сьогодні ціла низка питань в кримінально-процесуальному законодавстві залишається невирішеною. Наприклад, так і не прийнято новий Кримінально-процесуальний кодекс, через тривалі суперечки з приводу багатьох важливих положень процесуального законодавства (повноваження прокурора, види установ, які мають право проводити дізнання і досудове слідство, повноваження слідчого тощо).

Такі заходи неабияк підвищують інтерес студентів до науки і пов’язаної з нею практики, заохочують їх до творчого мислення.

Конференція стане стартовим майданчиком до наступних наукових праць студентів, адже більшість з них, які зараз пишуть дисертації, починали саме з виступів на наукових конференціях.

Виступи студентів вийдуть друком в окремому збірнику.

Поділитися посиланням: