Про Академію

Меню

В МАУП відбулася Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ В КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГ

24 Квітня 2008 11:35

Привітати учасників конференції завітали Ректор МАУП Микола Головатий та перший проректор МАУП Наталія Джинчарадзе. На конференції були присутніми директори Інститутів, завідувачі кафедр, викладачі та студенти.

У заході взяли участь близько студенти, які навчаються спеціальностей соціологія, практична та медична психологія. А також на конференцію завітали представники регіональних підрозділів МАУП. Конференція   проходила жваво, з обговореннями та дискусіями. Студенти, викладачі та Ректорат брали активну участь в обговорені доповідей та ставили запитання доповідачам, висловлювали свою думку.

Слід зазначити, що дана конференція була проведена вперше силами самих студентів Інституту соціальних наук та самоврядування. У підготовці доповідей та організації студентському колективу сприяла завідувач кафедрою загальної та практичної психології  Олена Турініна.

Такі заходи в Академії давно стали традицією, яку активно підтримують керівництво та студентство, оскільки це дає змогу розвивати наукову діяльність серед студентів, формує їхню активну громадську та життєву позицію.

Крім того передбачається випуск збірника робіт представлених та обговорених на конференції. А у майбутньому планується проведення більш масштабної  наукової конференції студентів та молодих вчених.

Після конференції відбулися збори щодо створення Київської асоціації студентських наукових товариств (КА СНТ). На зборах були присутні голови наукових товариств Національного авіаційного університету, Інституту соціальних наук та самоврядування МАУП та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Головним питанням зборів було створення асоціації, розробка проекту статуту, вирішення основних організаційних питань. Результатом стало призначення наступних зборів, на яких буде затверджений статут та вирішено основні цілі та завдання, визначено керівну структуру асоціації. За попередніми даними збори відбудуться 15 травня 2008 року на території Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Поділитися посиланням: