Про Академію

Меню

В МАУП відбулося розширене засідання Вченої ради

30 Серпня 2010 13:38

В переддень нового навчального року в МАУП традиційно відбулося розширене засідання Вченої ради Академії. В ході засідання були підведені підсумки роботи за минулий навчальний рік та обговорені плани на майбутнє.

Про здобутки Академії звітував ректор МАУП Валерій Захожай, який відзначив досягнення в навчальній, виховній та науковій діяльності за минулий рік: «Насамперед хочу привітати всіх з новим навчальним роком та висловити вдячність за сумлінну працю та самовідданість в трудовій діяльності». Також Валерій Борисович наголосив на основних досягненнях в навчально-виховній діяльності та окреслив основні напрямки роботи всіх структурних підрозділів у новому навчальному році.

 

Проректор з міжнародних зв'язків – генеральний директор Міжнародного відкритого університету Ігор Піляєв повідомив про кадрові зміни в Міжнародному відкритому університеті.

Проректор з інновацій та регіональної роботи – директор Телеуніверситету МАУП Володимир Яровой розповів про роботу регіональних підрозділів.

Про здобутки в науковій сфері та основні напрямки роботи в майбутньому повідомив проректор з наукової роботи Микола Головатий.

В результаті плідного обговорення питань щодо підсумків 2009-2010 навчального року в Президентському, Всеукраїнському та Міжнародному Відкритому університетах МАУП та про стан готовності Академії до нового навчального року Вчена рада ухвалила:

1. Інформацію Голови Вченої ради Валерія Захожая про підсумки минулого навчального року в Президентському, Всеукраїнському та Міжнародному Відкритому університетах МАУП та про стан готовності Академії до нового навчального року взяти до відома.

2. Директорам інститутів та керівникам структурних підрозділів звернути особливу увагу на особливе дотримання вимог чинного законодавства щодо організації освітньо-наукового, академічного та іншого процесів на забезпечення високої якості підготовки фахівців в Академії.

Щороку в МАУП проходить конкурс на краще наукове видання. Це – книги, монографії, підручники, навчальні посібники тощо. Сьогодні автори кращих видань отримали почесні грамоти за сумлінну наукову діяльність.

Кращим класичним виданням було визнано підручник Кубрак П.М. «Кримінальний процес України».

У номінації «Кращий навчальний посібник» перемогу отримує видання «Менеджмент організації» за редакцією Баєвої О.В. До того ж автор підручника розповіла про цінність цього видання для студентів: «Цей підручник містить інформацію про загальний менеджмент, але в основному розрахований на фахівців у галузі медичного та фармацевтичного менеджменту», - зауважила доктор біологічних наук Олена Баєва.

Почесні нагороди за наукову діяльність отримали автори посібника «Реклама» Коваленко О. В., Кутліна І. Ю., Потабенко М. В.

 

Нагороди отримали і викладачі кафедри іноземних мов Бахов І. С. Люлька Л. А., Редзюк І. В за цінний навчальний посібник «EnglishforYourCareer» «Англійська для вашої кар’єри». Доктор наук в галузі освіти Іван Бахов розповів про структуру навчального посібника: «Посібник орієнтований на випускника загальноосвітньої школи, який володіє основними навичками читання, аудіювання та письма. Це видання орієнтоване на засвоєння студентами ділової лексики. Зручно, що після кожного розділу підручника представлені модульні тести, вправи, завдання,  створені за стандартами типових англійських підручників».

Тож минулий навчальний рік приніс багато плідних результатів, а новий - вимагає інших перспектив розвитку та ще більше досягнень в усіх сферах освітньої діяльності. Науково-педагогічний колектив Академії готовий до початку навчального 2010/2011 року і завтра зустріне цьогорічних першокурсників.

Поділитися посиланням: