Про Академію

Меню

В МАУП відбувся перший випуск бізнесменів програми МВА

10 Грудня 2009 15:46

Днями у Вищій Школі Управління МАУП відбулася знаменна подія – вперше в історії Академії відбувся випуск слухачів магістерської програми ділового адміністрування - MasterofBusinessAdministration.

Протягом навчання слухачі мали можливість не лише удосконалювати свої теоретико-практичні знання, але також розробити власні бізнес-моделі - максимально адаптовані до практики власного бізнесу та спрямовані на отримання економічної вигоди в майбутньому.

Протягом навчання випускники проявили максимум зусиль для отримання необхідних у бізнесі знань.

Привітати випуск бізнесменів програми МВА прийшли керівники Академії та Вищої Школи Управління: ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Валерій Захожай, проректор з інновацій та регіональної роботи Володимир Яровой, заступник директора департаменту Сертифікації та аудиту SIC (Sistem of independent certification) Анатолій Скрима, директор Вищої Школи Управління Світлана Переверзева та інші.

З вітальним словом до фахівців у сфері ділового адміністрування звернувся ректор МАУП Валерій Захожай: «Сьогодні, отримуючи диплом, ви долаєте ще одну сходинку у сфері освіти. Тому, навчання за програмою МВА – це правильний вибір, оскільки завжди потрібно підвищувати кваліфікацію і прагнути до нових знань».

Заступник директора департаменту Сертифікації та аудиту SIC Анатолій Скрима привітав випускників та наголосив на важливості отриманого диплому: «Сьогодні, крім Диплома МВА Вищої Школи Управління МАУП, ви отримуєте ще й дипломи Системи незалежної сертифікації. Система SIC – це впровадження систем якості менеджменту, це якість моделей управління персоналом тощо. Програма МВА сертифікована системоюSIC, сертифікати якої визнаються в усіх країнах світу. Тому щиро вітаю вас і бажаю успіхів у подальшій роботі».

Проректор з інновацій та регіональної роботи Володимир Яровой побажав випускникам вдало застосувати знання та досвід, отримані під час навчання, для досягнення кар’єрних вершин.

Директор Вищої Школи управління Світлана Переверзєва побажала успіхів у всіх справах і висловила бажання взаємовигідного співробітництва у формі різноманітних тренінгів та програм.

Серед випускників – представники вищої та середньої ланок управління різних сфер бізнесу.

Своїми враженнями від навчання поділилася випускниця програми МВА Людмила Друзенко: «Я – генеральний директор агенції нерухомості «realDruzi». Взагалі, бажання вчитися з’явилося ще років 5 тому, оскільки виникло прагнення підвищити кваліфікацію. Я довгий час очолювала компанію і зрозуміла, що мені не вистачає управлінської освіти. Тому, для навчання я обрала програму МВА. Я задоволена викладачами, оскільки – це успішні люди, які мають свій бізнес та практику у викладанні. Я задоволена методикою викладання, а якщо взяти до уваги що МАУП – управлінський вуз, то можна з впевненістю сказати, що він – найкращий».

Вибір та переваги навчання за програмою МВА обґрунтувала ще одна випускниця Світлана Карпова: «Досить сприятливим у здобутті нових знань було те, що нам запропонували навчання, яке було невід’ємним від роботи, оскільки жоден з керівників не зможе піти навчатися, залишивши свій бізнес. Мене повністю задовольнив обсяг тієї інформації, яку надали викладачі протягом навчання. Перевагою в навчанні стала наповненість групи – невелика кількість людей, кожен з яких мав можливість поставити хвилюючі питання та в певній мірі подискутувати».

Тож запровадження ініціативних закордонних та вітчизняних ідей ділового адміністрування на практиці може слугувати потужним поштовхом для розвитку національної економіки.

Керівництво Міжрегіональної Академії управління персоналом та Вища Школа управління запрошує всіх бажаючих на навчання. Поспішайте – триває додатковий набір за програмою MBА.

Поділитися посиланням: