Меню

В МАУП вшанували жертв Голодомору

27 Листопада 2006 11:59

24 листопада в Міжрегіональній Академії управління персоналом вшанували жертв Голодомору 1932-33 років.

Біля пам’ятника невинним жертвам голодної смерті, отець Діонісій відправив скорботний молебень за всіх закатованих українців. Молебень відбувся за участі керівників і співробітників Академії, очільників Української Консервативної партії та великої кількості поважних гостей.  

Опісля, в Президії МАУП відбувся Міжнародний форум з Голодомору в Україні на тему «Каральні органи єврейсько-більшовицького режиму». Метою проведення форуму, зважаючи на історичну необхідність визнання Голодомору актом геноциду українського народу, є визначення ідеологічних засад системного виморювання голодом українців, результатів масового знищення та їх наслідків для України.

Серед учасників форуму, зокрема, академік НАНУ, Герой України, Борис Олійник, правозахисник Петро Рубан, директор Центру з вивчення історії та сучасних форм тоталітаризму, ІКЕД МАУП Володимир Улянич та професор філософії і політології Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука Григорій Мусієнко.

Перед початком форуму усі присутні переглянули документальний фільм «Пам’яті жертв Голодомору».

Від імені Президії Академії всіх учасників привітав доктор соціологічних наук, заслужений працівник освіти України, голова Наглядової Ради МАУП Георгій Щокін: «П’ять років поспіль МАУП разом з іншими українськими та міжнародними організаціями проводить науково-практичні конференції з питань вивчення найжахливішого злочину ХХ століття – українського Голодомору-геноциду. Цей наймасштабніший геноцид відбувався, щонайменше, у три етапи: в 1921-23, 1932-33 та 1946-47 роках. Жертвами цього небачуванного за своїми масштабами і методами злочину стали близько 10 мільйонів українців, що катастрофічно відбилося на всьому генофонді Української нації. Ці національні втрати ніколи і нічим не можуть бути поновлені. Нам залишається лише пам’ять про невинно закатованих та лише борг перед загиблими мільйонами наших співвітчизників. Ця пам’ять і цей національний борг полягає, перш за все, в об’єктивному та всебічному дослідженні причин, механізмів і наслідків Українського геноциду. Робити це потрібно й для того аби жахіття Голодомору ніколи не повторилися на нашій багатостраждальній землі».  

Робота Міжнародного форуму розпочалась з пленарного засідання під головуванням ректора Академії Миколи Головатого та продовжилась на секційних засіданнях, де проаналізували специфіку діяльності каральної системи більшовицько-єврейського режиму.

Після завершення форуму, учасниками було ухвалено Декларацію та Звернення до Верховної Ради України.

Поділитися посиланням: