Про Академію

Меню

В Міжрегіональній Академії управління персоналом працює виставка відомого українського художника Феодосія Гуменюка

13 Жовтня 2005 16:35

Феодосій Максимович Гуменюк – професійний художник, живописець, графік. Лауреат державної премії України ім. Т. Шевченка. Заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України та Спілки художників Росії. Нині очолює майстерню історичного живопису Української академії образотворчого мистецтва та архітектури. Працює в напрямку станкового живопису та графіки.

Сенсом його творчості є історична тематика, українські звичаї та обряди. Серед відомих картин – тематичні композиції «Вірність Україні», «Різдво», «Сорочинський ярмарок». Натхнення для своєї творчості художник черпає з глибоко епічних образів українських гетьманів, видатних українських жінок – Марусі Богуславки, Лисавети Гулевичівни, Насті Лісовської.

У 1997-1999 р.р. художник виконав ікони для іконостасу церкви св. Покрови у Києві. Картини митця знані в Україні, США, Канаді, країнах Європи. Вони неодноразово експонувались на понад 40 представницьких вітчизняних та закордонних виставках, серед яких і численні персональні виставки.

Поділитися посиланням: