Про Академію

Меню

В Одеському інституті МАУП провели акцію «Подаруй дітям зірку!»

05 Грудня 2014 10:03

Студентський науково-правовий клуб «Феміда» Одеського інституту МАУП завершив благодійну Акцію-2014 «Подаруй дітям зірку!», яку клуб проводить щорічно з 2008 року. Акція тривала з кінця вересня до 1 грудня включно і була присвячена Дню Святого Миколая.

 

Щорічно учасники заходу мають дві мети: Перша – просвітницька, правовиховна – донести до студентів та працівників інституту інформацію про правові засоби влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування або «круглих» сиріт. Друга – благодійна – збір коштів та речей для маленьких знедолених дітей Одеського Будинку малюка, який розташований у Маячному провулку на Дачі Ковалевського (біля чоловічого Свято-Успенського монастиря). В цьому Будинку перебувають близько 86 дітей, віком від самого народження і до 5 років; малюків щорічно всиновлюють, але відразу заклад заповнюється новими сиротами. Тому Клуб вирішив подарувати малечі «Зірку Надії» на сімейне щастя, любов і родину.

Для реалізації першої мети член Клубу Єлизавета Єремчук провела для 1-х курсів коледжу та інституту 2 лекції «Як влаштувати дитину, позбавлену батьківського піклування» на підставі норм сімейного права України. Для реалізації другої мети під час Акції всім групам були роздані пам’ятки з інформацією про захід та рекомендаціями, що можна подарувати дітям (з переліку, наданого дирекцією Будинку малюка). Серед подарунків:  дитячі речі, гроші, книжки, іграшки, ліки, господарські предмети (мило, хімічні засоби, памперси, каструлі, тощо).

 

Усі подарунки, що були куплені для малечі, студенти груп інституту, вранці 1 грудня відвезені у «Будинок малюка». Також представники інституту на чолі з членами правління Клубу «Феміда»пограли з дітками, адже саме спілкування та опіки зазвичай не вистачає таким діточкам.

 

Організатори вдячні усім, хто взяв участь в Акції, проявив увагу та співчуття до дітей, зокрема  Клуб «ФЕМІДА» відзначив такі групи:

- 1 курсу Одеського інституту МАУП; 2, 3 курсу коледжу спец. Правознавство і особисто студентам Станіславу Прохорову та Єлизаветі Єремчук;

- 1 та 2 курсам коледжу, 4 курсам коледжу та інституту МГТ, 5 курсу УБ;

- студентці 2 курсу МЕФ Анастасії Пірожовській;

- а також викладачам Топаловій І. А., Ведерніковій С. В., Мороз Д. Г., науковому керівникові Клубу «Феміда» Золотарьовій О. А., Позняк А. В.

 

    

         Клуб «Феміда»

Поділитися посиланням: