Ваші ідеї — наша підтримка

26 Червня 2011 13:19

Щорічно Міжрегіональна Академія управління персоналом випускає тисячі фахівців у галузі кредитування, бухгалтерії, аудиту й інших економічних галузей. Це дає шанс молодому поколінню посісти гідне місце на підприємствах і установах нашої держави вже на початку свого професійного росту. Але для більш успішного становлення і процвітання власного бізнесу, недостатньо мати за плечима коштовний багаж знань і креативних ідей. Найчастіше, саме відсутність початкового капіталу, стає каменем спотикання на шляху до досягнення поставлених цілей. А отримати банківський кредит, не маючи фінансово стабільного підприємства, практично неможливо.

Академія дає шанс своїм випускникам втілити в життя свої мрії, не маючи при цьому великих фінансових коштів. Для цього наша Академія разом з міжрегіональною інвестиційно-лізинговою компанією «МІЛК», розробила для своїх фахівців початківців цільову програму, спрямовану на підтримку й втілення в життя проектів розвитку власного бізнесу:

- У Вас є бізнес-план майбутнього підприємства, Ви прорахували всі фінансові ризики та упевнені в успіху, але Вам необхідний кредит для розвитку бізнесу - наші партнери надають кредити на пільгових умовах для кращих проектів випускників академії .

- Якщо Ви маєте бажання відкрити виробництво, але не маєте для цього необхідного обладнання, Компанія «МІЛК» надасть це обладнання у фінансовий лізинг.

- Ви вже маєте свою справу, але для її розвитку не вистачає оборотних коштів? Ми надамо послуги факторингу на вигідних умовах випускникам нашої академії.

Таким чином, МАУП, разом з ТОВ «МІЛК» дозволяє своїм випускникам реалізовувати свої проекти, пов'язані із придбанням нерухомості, розвитком торгівлі й будь-яким іншим бізнесом.

Надсилайте Ваші проекти і бізнес-плани в нашу компанію. Кожний проект буде розглянутий фінансистами Академії і «МІЛК», кращим з них, ми запропонуємо партнерство, інвестуючи свої кошти, видамо кредит на пільгових умовах або обладнання і приміщення на тих самих пільгових умовах у лізинг.

Компанія «МІЛК» допомагає зростанню Вашого бізнесу! Будемо партнерами.

Наша адреса: 03039,  Київ, пр-т. Червонозоряний, 119, літ. Е
тел./факс 8(044) 490-95-15
Поділитися посиланням: