Про Академію

Меню

Василь Вірастюк зустрівся зі студентами МАУП

21 Жовтня 2011 10:26

Днями у МАУП відбулася цікава для студентів зустріч з найсильнішою людиною світу (2004 та 2007 роки), Заслуженим майстром спорту України, відомим спортсменом і видатною людиною Василем Вірастюком.

Зал Академії був заповнений вщент охочими поспілкуватися з відомим атлетом, студенти зустріли Василя Вірастюка гучними оплесками. Традиційно на початку зустрічі гість розповів про себе, про те, як навчався у Івано-Франківському технікумі фізичної культури, займався легкою атлетикою - штовханням ядра. Входив до складу легкоатлетичної збірної України, однак напередодні Олімпійських ігор у Сіднеї змінив своє життя і згодом став брати участь у Богатирських іграх. Так, за висновками престижних міжнародних змагань у 2004 та у 2007 році він став Найсильнішою людиною світу, а у 2008 – завершив професійну кар’єру.

Говорячи про чарівний світ спорту: гість зазначив: „Кожна випадковість є результатом твоєї праці під час того, як ідеш до своєї мети”. Такою є формула успіху від Василя Вірастюка.

Цього дня студент Ш курсу Інституту менеджменту та бізнесу МАУП щиро і відверто поспілкувався зі студентами Академії і відповів на найрізноманітніші запитання молоді: про спорт, навчання, освіту, життєву позицію і навіть про особисте. Зустріч відбувалася у форматі запитання-відповідь.

Про що ви мріяли в дитинстві?

Мріяв буди далекобійником і ця мрія майже здійснилася, я маю права водія майже всіх категорій крім автобуса, вже три роки воджу мотоцикл.

Яка Ваша вага?

Зараз 149 кг, коли виступав важив 158. А найбільша вага була 164 кг в період підготовки до „Арнольд-классік”, найменша ж – 5 кг при народженні.

Чи є у Вас зразки для наслідування?

Таким зразком для мене завжди був старший брат, він також спортсмен, штовхав ядро, і я завжди порівнював свої результати з його результатами, саме він привів мене до першого тренера, з яким я працював до 16 років.

Які Ваші найголовніші життєві принципи?

Одними з найголовніших серед моїх принципів є повага до старших, а також вміння поважати свого суперника. Особливо це важливо у спорті.  Я завжди намагаюся боротися чесно, за правилами, і застосовувати цей принцип і у спорті, і у житті, бо так набагато легше жити, коли є чіткі правила. Я волію бути  чесною та відвертою людиною.

Як Ви поєднуєте  спортивне та громадське життя з вихованням ваших дітей?

Заради високих досягнень у спорті часто доводиться йти на жертви. Інколи більше часу  віддавав тренуванням, зборам, ніж сім’ї. Спілкування з дружиною та дітьми, на жаль, відходило на другий план. Своїх дітей я виховую заохоченням, а не заборонами. Разом з дружиною ми їх привчаємо до культури спілкування та хорошої поведінки, від них завжди можна почути «Доброго дня», «Доброго вечора», «Будь ласка», «Дякую». Краще заохотити, ніж забороняти. У нас завжди є домовленості, про які вони чітко знають, розуміють їх і дотримуються.

Чи збираєтеся Ви в політику?

Ні, не збираюсь. Я спортсмен, і мене будуть в першу чергу сприймати як спортсмена. Політика – це завжди велика гра, де не завжди панує правда. А я не зможу стерпіти брехню.

Чому Ви обрали навчання саме в Міжрегіональній Академії управління персоналом?

Як ви знаєте у житті спортсмена, через постійні тренування, ні на що не вистачає часу. Досить довгий період я не міг втілити у життя намір вступити до навчального закладу, аби здобути вищу освіту. А коли закінчив свою спортивну кар’єру, вирішив поступити до вузу та обрав Міжрегіональну Академію управління персоналом.

Яка  була Ваша найсерйозніша травма?

Це був відрив лівого біцепса на змаганнях «Арнольд класік» у Сполучених штатах Америки під час виконання другої вправи, загалом було 6 вправ, однак це не завадило мені закінчити змагання на другому місці.

Хто був вашим головним суперником?

Найголовніший суперник – це власний страх, який необхідно переборювати.

Які Ваші плани на майбутнє?

Я залишив спортивну кар’єру і зараз є президентом Професійної ліги стронгменів України. Це моє сьогодення і майбутнє. В найближчих планах шукати талановитих спортсменів та  організовувати  змагання.

На завершення цікавої і плідної зустрічі всі охочі отримали автограф відомого спортсмена і мали нагоду з ним сфотографуватися.

Поділитися посиланням: