Вчена рада в МАУП

02 Вересня 2011 12:43

Традиційно напередодні нового навчального року у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося чергове засідання Вченої ради. На порядок денний було висунуто три питання:

  • Підсумки 2010-2011 навчального року;
  • Стан готовності до нового навчального року у Президентському університету, Всеукраїнському університеті та Міжнародному відкритому університеті;
  • Нагородження співробітників Академії почесними грамотами, грамотами та подяками за успіхи і професійні досягнення у навчально-методичній роботі.

На початку засідання з підсумками за рік виступив ректор МАУП Анатолій Подоляка: „Минулий рік був не простим для Академії, але спільними зусиллями ми змогли подобати багато труднощів. Набір здійснювався відповідно до обсягу чинної ліцензії та відповідно до вимог Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України. Загалом за навчальний рік до лав наших студентів приєдналося понад 9 тисяч студентів, з них до Президентського –університету прийшло 1899 абітурієнтів, серед яких 1464 вступили на заочне відділення та 435 - на денну форму навчання”.

Наприкінці виступу ректор звернувся до співробітників зі словами привітання з новим навчальним роком: „Підсумовуючи нашу спільну діяльність, можна сказати, що нам є чим пишатись і є над чим працювати, є до чого прагнути і є на що сподіватися, а отже є заради чого жити і продовжувати свою справу”.

 

Щодо готовності навчальних підрозділів Академії до нового 2011-2012 навчального року з доповідями виступили перший проректор Володимир Яровой, генеральний директор Президентського університету Микола Курко, проректор з міжнародних зв'язків – генеральний директор Міжнародного відкритого університету Ігор Піляєв.

Наприкінці урочистих зборів співробітникам Академії було вручено почесні грамоти та подяки, додавши святкового настрою у переддень нового навчального року.

Поділитися посиланням: