Меню

Вечір йорданської культури в МАУП

20 Вересня 2011 09:33

16 вересня у концертній залі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся заключний концерт в рамках Днів йорданської культури в Україні, що проходили в період з 12 по 17 вересня 2011 в ряді міст України. Мешканці Вінниці, Черкас та Києва малиможливість побачити виступи Національного фольклорного ансамблю Йорданії та співачки Віолетти Альюсеф, ознайомитися з фотовиставкою «Види Йорданії» та переглянути фільми про туристичні принади цієї близькосхідної країни.

Зазначені культурні заходи відбувалися за активної підтримки Посольства України в Йорданії та Міністерства культури Йорданії, органів державної влади України, а також за сприяння Йорданського товариства російськомовних лікарів в містах Вінниця, Черкаси і Київ.

Відкриваючи урочистий концерт з нагоди завершення культурних заходів, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Олексійович Пасько зазначив: „Сьогодні ми завершуємо тиждень йорданської культури в Україні, що пройшов дуже успішно: учасники делегації, як ми і планували, побачили село, районний центр, обласний центр і столицю, а місцеві мешканці познайомилися з культурою Йорданії. Дні йорданської культури було присвячено 20-річчю Незалежності України та 20-річчю встановлення дипломатичних стосунків між Україною та Йорданією, яке відзначатиметься 19 квітня 2012 року”.

Як зазначив пан Посол, особливо успішним був візит йорданської делегації до Черкас, де було підписано угоду про дружбу і співпрацю між цим старовинним містом і біблійним містом Мадаба, що в Йорданії. У Вінниці ж, де у Вінницькому медичному інституті навчаються близько 500 йорданських студентів, було проведено перший Міжнародний українсько-йорданський медичний конгрес.

До всіх присутніх звернувся також президент Товариства російськомовних лікарів Йорданії, голова йорданської делегації Зугейр Абу Фарес: „Дорогі українські друзі і колеги з арабських країн, я вітаю вас від імені усієї нашої делегації. Ми прибули в Україну досить великою громадою, близько 60 осіб, це лікарі і представники Міністерства культури Йорданії. В ході цього масштабного туру ми відвідали землю Тараса Шевченка і познайомилися з культурою великого українського народу”. Голова делегації подякував МАУП, всім причетним до урочистого заходу за допомогу в організації вечора і висловив сподівання на подальшу співпрацю.

В ході концерту  представники  Національного фольклорного ансамблю на чолі з керівником  Мохаммадом Халіль Феншехом представили увазі глядачів театралізоване дійство, що демонструє йорданське весілля. Національні танці фольклорного ансамблю та пісні йорданською мовою у виконанні Віолетти Альюсеф нікого не залишили байдужим, тож вечір йорданської культури в МАУП пройшов успішно.

Поділитися посиланням: