Меню

ВЕСНЯНЕ ЗАГОСТРЕННЯ «РЕЗИДЕНТІВ»

29 Березня 2006 18:06
          Пригадуєте гумористичну мініатюру радянських часів. Жінка розповідає, що її чоловіка як агента КДБ було закинуто до Америки. І начебто звідти він слав їй телеграми з проханням переказати гроші на «розвідувальну діяльність». Тільки чомусь потрібно було пересилати радянські рублі «до запитання» на головпоштамт рідного міста. Чоловік детально звітував жінці, скільки йому треба «дерев'яних» для виконання того чи іншого завдання. Звідси й пішла поширена фраза «трешка на подкуп президента». І ось аналогічна ситуація виникла, вже насправді, в редакції газети «Персонал Плюс». Почалося все з того, що сюди зачастив такий собі дописувач «широкого профілю» з вузькими інтересами Анатолій Щербатюк.
          Спочатку радісний і привітний, він демонстрував свій «професійний патріотизм» та літературні здібності. Перший його філософський допис, який доводив до пуття мало не весь колектив редакції, аж доки той, нарешті, побачив світ. Наразі не судитиму про творчість Щербатюка, позаяк найцікавіші події почалися потім.
          На сайті УНА-УНСО ні сіло ні впало з'явилася заява до СБУ та МВС, де Щербатюк запевняє, що під час відвідин редакції «Персоналу Плюс» керівництво редакції замовляло у нього статті та схиляло до «співпраці з ФБС Російської Федерації». Як казав Шельменко-денщик, все воно було так — тільки трішечки не так.
          Насправді сам Щербатюк ходив і пропонував співпрацю чи не всім МАУПівським виданням. Там йому тактовно відповідали, що з таким «талантом», як у нього краще займатися іншою творчістю. Можливо, писати оголошення, скарги, заяви.
          Схоже, чемні пропозиції Щербатюк зрозумів буквально. До того ж разом з «прапорщиком СБУ», з яким і завітав до редакції (насправді ним виявився голова виконкому згаданого УНА-УНСО Олександр Коваленко).
          До речі. Як не раз повідомляли ЗМІ, за провокаційною УНА—УНСО стоять «грошовиті мішки» СДПУ(О).
          Олександр НАКАЗНЕНКО, співробітник «Персоналу Плюс», який «прикинувся шлангом», через що й не був помічений непересічним дописувачем Щербатюком під час його вербування «до співпраці з ФСБ» та інших розвід-служб світу Р.З. З огляду на останні події, цікаво й те, що копію своєї заяви — про підривну діяльність МАУП — її підписант спрямував, окрім приймальні СБУ, ще й чомусь особисто міністру МВС. Прозвітував про виконане завдання?
Поділитися посиланням: