Про Академію

Меню

VІ Міжнародна наукова конференція «Визнання світовою громадськістю голодоморів в Україні як геноциду українського народу»

04 Жовтня 2007 12:42

Виповнюються 85 років голодомору 1921–1923 рр., 75 років голодомору 1932–1933 рр. і 60 років голодомору 1946–1947 рр., які стали віхами організованої терористичної політики радянської влади щодо української нації.

У Міжрегіональній Академії управління персоналом ведеться багатопланова політично-організаційна, науково-дослідницька й освітньо-виховна робота щодо проблем голодоморів в Україні у ХХ столітті. Доповіді та виступи на конференціях ґрунтуються на архівних документах і свідченнях учасників трагічних подій 20–40-х років, слугують доказом системного геноциду українського народу як світової трагедії ХХ століття і документально підтверджують наявність не лише відкритого, а й збройного опору терористичній політиці радянської влади.

Актуальні наукові доповіді, виступи, повідомлення  ідейно-теоретичного та національно-політичного аспектів голодоморної політики щодо України:

– трактування політики голодоморів за народною традицією як „влади сатани” в іпостасі більшовизму;

– аналіз голодоморів як методів управління суспільствами від найдавніших часів;

– встановлення головного винуватця  геноциду українців.

Запобігти організованим голодоморам на перспективу має передовсім наука. Створення громадської думки на науковій основі – передумова недопущення організованих злочинів надалі.

Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній науковій конференції «Визнання світовою громадськістю голодоморів в Україні як геноциду українського народу», яка відбудеться 30 листопада 2007 року о 10.00 у кіноконцертному залі «Україна» (МАУП, корпус №1).

Просимо Вас до 20 листопада 2007 року  повідомити оргкомітет конференції про можливість Вашої участі в ній та зазначити тему свого виступу.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Адреса: 03039, Київ-39, вул. Фрометівська, 2, МАУП

Е-mail[email protected]

Телефон для довідок: 525-29-35 (внутрішній 14-42)

Контактна особа: Неживий Олександр Іванович

 

З повагою та найкращими побажаннями від оргкомітету конференції

 

Голова Наглядової ради МАУП,

заслужений працівник освіти України                                 Г. В. Щокін

 

Голова Правління Конфедерації

недержавних вищих закладів освіти України,

доктор політичних наук, професор                                               М. Ф. Головатий

 

Поділитися посиланням: