Про Академію

Меню

Віце-президент Університету Нікосії доктор Павлос Павлоу відвідав МАУП у День відкритих дверей

01 Серпня 2012 16:49

У День відкритих дверей, 28 липня, Міжрегіональна Академія управління персоналом була удостоєна візитом делегації з Університету Нікосії в складі віце-президента доктора Павлоса Павлоу і директора представництва Університету Нікосії в Одесі Наталії Фоміної.

Міжрегіональна Академія управління персоналом, м. Київ,
Україна

Університет Нікосії, м. Нікосія, Кіпр

Візит відбувся з метою зміцнення контактів між представниками МАУП і Університету Нікосії. І, звичайно, одна з головних задач – розповісти абітурієнтам про університет і майбутні перспективи, які відкриває для них навчання за програмою подвійного диплому МАУП і Університету Нікосії.

Докторе Павлоу, розкажіть, будь ласка, про Університет Нікосії.

Розташований в Нікосії, на острові Кіпр, який знаходиться на перетині трьох континентів, університет швидко став глобальним центром освіти. Інтернаціональний за своєю філософією, Університет приймає студентів з усього світу, адже в полікультурному середовищі навчання відбувається зміцнення дружби, співробітництва і взаєморозуміння. Університет Нікосії є найбільшим неурядовим університетом на Кіпрі. В ньому здобувають освіту більше 5000 студентів. В Університеті ведеться підготовка за 28 спеціальностями бакалаврату, 5 - магістратури і по 3 - доктора філософії. В Університеті понад триста факультетів. Це дуже великий університет, в порівнянні з розмірами Кіпру, адже в самій країні живе менше мільйона осіб. Університет Нікосії має статус національного. Він співпрацює з багатьма країнами. Докторські, магістерські та бакалаврські ступені Університету еквівалентні ступеням, що присуджуються американськими, британськими та іншими європейськими університетами.

Одним з основних напрямків співпраці, звичайно ж, є для нас Україна, де нашим партнером виступає Міжрегіональна Академія управління персоналом.

 

Зліва направо: Проректор з міжнародних зв'язків МАУП Ігор Піляєв,
Віце-президент Університету Нікосії Павлос Павлоу,
Керівник представництва Університету Нікосії в країнах СНД Наталія Фоміна,
Директор департаменту міжнародної освіти МВУ Ірина Климова,
Директор українсько-кіпрського культурно-освітнього центру Нікосії при МАУП Олег Цибенко
на Дні відкритих дверей в МАУП 28 липня 2012

Докторе Павлоу, Ви сказали, що в Університеті Нікосії є багато факультетів і спеціальностей, які вони?

На даному етапі існує чотири факультети, але найближчим часом їх буде п'ять. В університеті представлений Факультет Бізнесу з бізнес-орієнтованими спеціальностями та напрямками: «Менеджмент Інформаційних Систем», «Маркетинг», «Готельний та ресторанний менеджмент», «Туристичний та рекреаційний менеджмент», «Бізнес Адміністрування». У нас є Факультет суспільних наук і права з такими напрямками як: «Міжнародні відносини та Європейські Дослідження», «Юриспруденція», «Психологія», «Зв'язки з громадськістю, реклама і маркетинг». На Факультеті Прикладних та Інженерних наук є такі спеціальності, як «Комп'ютерна інженерія», «Інформатика», «Електротехнічна Інженерія», «Біологія Людини», «Медицина» та «Медичний Догляд».

В даний час ми створюємо ще одну спеціальність долікарської підготовки у співпраці з одним із британських вузів.

Є у нас і Педагогічний Факультет з такими спеціальностями: «Дошкільна освіта - Дитячий сад», «Освіта в молодших класах», магістратура Факультету Педагогіки і докторантура Педагогічних Наук, а також відділення музики й хореографії.

Керівники проекту «Українсько-Кіпрський
культурно-освітній центр Нікосії при МАУП»

Розкажіть, будь ласка, докладніше про співпрацю Університету Нікосії та МАУП.

Це приклад того, як університети не тільки протягом декількох років, але і в майбутньому, планують дружно та плідно співпрацювати. Це приклад того, як безліч культурних, і навіть історичних ланцюжків об'єднують наші дві держави – Україну і Кіпр. Єдиний спосіб розширити студентський контингент – розвивати співробітництво із зарубіжними університетами, які базуються в різних країнах. Таким чином, співпраця припускає об'єднання навчальних програм з різних спеціальностей. Тобто, навчання студента тут, в МАУП, за відповідними інтегрованими курсами, буде еквівалентно навчанню в університеті Нікосії. І в той же час, якщо він вчився в університеті Нікосії, його програма зараховується в програму навчання МАУП.

Які переваги відкриються для тих студентів, які оберуть нову програму подвійного диплома, пропоновану Університетом Нікосії та МАУП?

Після вступу до Європейського Союзу, Кіпр став країною, яка надає вищу освіту європейського рівня.

Ті студенти, які вирішили приєднатися до цієї програми, отримають освітньо-кваліфікаційну ступінь і українського, і європейського рівня так, ніби вони вчилися відразу в обох країнах.

Іншою чудовою перевагою є те, що з’являється можливість вибирати мову навчання, скажімо, якщо вони хочуть вчитися англійською мовою. Це перевага вивчення іноземних мов, зокрема англійської мови, на більш високому рівні, також і можливість вибору інших мов навчання: українська, російська, англійська, грецька.

Роботодавці, коли шукають співробітників, найчастіше віддають перевагу фахівцям з європейською освітою, тому дана програма несе студентам відчутні вигоди і перспективи в майбутньому.

Доктор Ігор Піляєв і доктор Павлос Павлоу
біля пам’ятника музам-покровителькам наук

І головною перевагою, як для студентів, так і для їх батьків, є те, що вартість навчання за програмою подвійного диплому тут, в Україні, становитиме всього до 2000 €, у той час, як в Університеті Нікосії – до 5000 € на рік . Необхідно також враховувати і вартість проживання: ви залишаєтеся тут, де ваш будинок, де живуть ваші батьки, вам не потрібно залишати вашу рідну країну. Хоча, деякі курси, звичайно, можна відвідати і в Університеті Нікосії, на Кіпрі.

Таким чином, це величезна перспектива – отримати європейський диплом про вищу освіту, залишаючись в рідній країні.

Що Ви очікуєте від співпраці Міжрегіональної Академії управління персоналом та Університету Нікосії?

Перш за все, ми вже провели ряд ґрунтовних переговорів щодо інтегрованих навчальних програм для ряду спеціальностей бакалаврату, магістратури, обміну студентами та викладачами, підготовки МВА і докторів філософії, спільних досліджень, розробки та розвитку короткострокових освітніх програм і програм підвищення кваліфікації, наукового, освітнього та культурного співробітництва. Ми плануємо розширювати наше співробітництво з багатьох різних напрямів: обміндосвідом, обмін студентами і т.д.

Ми очікуємо довгострокового, ефективного і кваліфікованого співробітництва в майбутньому!

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: