Меню

Вічній пам’яті Андрія Ющинського

21 Лютого 2006 16:18

Факт ритуальних вбивств, скоєних євреями з релігійних міркувань, завжди заперечувався та приховувався, навіть попри те, що в різні історичні часи існування такого явища знаходило підтвердження серед багатьох народів. Понад тридцять письменників висловлювались з приводу цього таємного юдейського обряду, детально досліджували таємне вчення юдейських сект, зміст та значення цього нелюдяного ритуалу і доводили його історичне існування.

В Україні одним із найгучніших вбивств, скоєних євреями на релігійному ґрунті було вбивство 12-річного християнського хлопчика Андрія Ющинського, учня Києво-Софіївського духовного училища. Хлопчика було принесено в жертву в освячення хасидо-любавицької центральної синагоги в Києві. Винуватців цього нелюдського злочину – Менахем Менделя Бейліса та Йосифа Іцхака Шнеєрсона – було знайдено, але поплічники злочинців з юдео-нацистської секти Хабад зробили все, аби їх виправдали.

95 років пройшло від того часу, як невинно загинув Андрій Ющинський. Його смерть стала прикладом мученичества та страждання. Але його ім’я вічно житиме в народній пам’яті, - переконаний президент Міжрегіональної Академії управління персоналом Георгій Щокін. З нагоди річниці смерті Андрія Ющинського керівництво Академії відвідало могилу хлопчика на Лук’янівському цвинтарі. За кошти МАУП могилу приведено в порядок, також тут встановлено пам’ятну дошку. Міжрегіональна Академія управління персоналом взяла патронат над могилою, а Георгій Щокін ініціюватиме питання канонізації Андрія Ющинського православною церквою.
Поділитися посиланням: