Про Академію

Меню

Відомий правник Віктор Шишкін зустрівся зі студентами МАУП

07 Жовтня 2008 14:32
Віктор Шишкін
Віктор Шишкін

Завжди іти вперед і досягати мети – гасло прогресивної молоді. Сучасний динамічний світ вимагає постійно вчитися і розвиватися. Такі можливості пропонує своїм студентам Міжрегіональна Академія управління персоналом. На реалізацію навчально-виховних завдань в Міжрегіональній Академії управління персоналом діють різні методи та форми навчання. Однією з таких є традиція запрошувати відомих людей, досвідчених фахівців-професіоналів у певній галузі знань, які можуть поділитися своїми знаннями зі студентами і порадити, як досягти найвищих вершин успіху.

В рамках студентського Дискусійного клубу вже традиційно проходять зустрічі з економістами, політиками, спортсменами, правниками, які охоче відповідають на запитання цікавих студентів та дискутують щодо актуальних тем. Черговим гостем Академії став відомий правник, суддя Конституційного суду України Віктор Шишкін.

Такі зустрічі з цікавими людьми сприяють збагаченню студентів професійними знаннями, які є надзвичайно необхідними для них. Вчора в Інституті права МАУП відбулося чергове засідання членів Дискусійного клубу. «Віктор Шишкін - людина, яку ви неодноразово бачили по телевізору, політик, громадський і політичний діяч, спеціаліст і теоретик в галузі права», - такими словами ректор МАУП Микола Головатий представив гостя студентській громаді.

Віктор Іванович навчався в Одеському університеті ім. Мечнікова на юридичному факультеті, захистив кандидатську дисертацію по конституційному праву, двічі обирався народним депутатом по мажоритарній системі. У 1993 – 1994  роках – генеральний прокурор України, спеціаліст в галузі конституційного права. Темою розмови став сучасний конституційний процес в Україні. На початку зустрічі гість розтлумачив поняття конституційна юрисдикція, а також розповів про особливості вітчизняного законодавства та законотворення. «Явище конституційної юрисдикції не є новим для українського законодавства. Предметом конституційної юрисдикції є право» - зазначив Віктор Шишкін. В ході дискусії студенти мали можливість отримати відповіді на численні запитання майбутніх юристів, зокрема щодо повноважень Конституційного суду, особливостей вітчизняного трудового права, термінів виконання судових рішень та повноважень судів різних рівнів.

«Судіть по совісті, судіть по правді, судіть по закону» - доповнив виступ гостя ректор МАУП Микола Головатий.

Поділитися посиланням: