Відпочинок з «Персоналом Плюс»!

10 Липня 2006 17:05

10 липня відбувся розіграш призів серед читачів газети «Персонал Плюс». В ньому взяли участь передплатники видання на 2006 р., які надіслали до редакції копії квитанцій. Переможці визначилися шляхом жеребкування.

Три щасливчики тепер можуть не хвилюватися, де відпочити цього року. Валентина Павлівна ГОРБУНОВА з м. Донецьк виграла путівку на двох до пансіонату «Алексик», що знаходиться у Трускавці. Туди ж поїде Алла Іосифівна КАТЮХА з с. Зарічани Житомирської області, якій пощастило отримати таку саму путівку на одну особу. Дата відпочинку: з 5 по 17 вересня. А з 15 по 29 серпня Леонід Іванович РЯБЧЕНКО з с. Красногорівка, що на Полтавщині, зможе насолодитися краєвидами Карпат. Він виграв путівку на одну особу до бази відпочинку «Гостинний двір «Черемош», що знаходиться у с. Яремче.

Для отримання призів переможці мають завітати до департаменту реалізації друкованої продукції за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська, 2, МАУП, корп. 25, к. 117. Тел. (044) 490-95-17, 490-95-18. При собі мати оригінал квитанції про сплату передплати на газету, паспорт та ідентифікаційний код.

Поділитися посиланням: