Відповідатиме перед законом

14 Лютого 2007 16:22

Як ми вже повідомляли, колишній директор Закарпатського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом В.Бедь, який одночасно був засновником цілої низки комерційних структур (деякі з них звинувачувалися в наданні незаконної допомоги в перетині кордону громадянам країн третього світу), а також головою Закарпатської обласної колегії адвокатів Спілки адвокатів України В.Медведчука, під час виконання  службових обов’язків допустив серйозні зловживання, які завдали великої шкоди Інституту, Академії, їхнім засновникам і трудовим колективам. Завдяки своїм зв’язкам з деякими посадовцями місцевих правоохоронних органів (подейкують, що сам Бедь полюбляє сексуальні збочення, що завжди засуджувалося в українському суспільстві), В.Бедю вдавалося більше року уникати будь-якої відповідальності за заподіяні правопорушення.

За скаргою акціонерів Академії Генеральна прокуратура України листом від 17 січня 2007 року за №06/2-7849-07 повідомила, що прокуратура  Ужгорода після проведеної перевірки факту розкрадання Бедем та іншими посадовими особами Закарпатського інституту МАУП грошових коштів на суму 1 млн 716 тис. 805 грн 15.12.2006 р. порушила кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Для подальшого розслідування справу передано до слідчого відділу прокуратури Закарпатської області. Сподіваємося, той факт, що В.Бедь створив і очолив так звану Асоціацію адвокатів України, не вплине на всебічне й об’єктивне дослідження обставин справи, злочинців буде викрито і покарано, що буде забезпечено належне відшкодування заподіяної шкоди, тим більше, що досудове слідство контролює Генеральна прокуратура України.

За повідомленням управління майном Ужгорода, комплекс будівель (пам’ятник архітектури) за адресою Ужгород, пл. Театральна, 5-7, який тривалий час В.Бедь використовував для власного збагачення, визискуючи із Закарпатського інституту МАУП значні грошові суми для начебто оплати суборендованих приміщень,  виставлено для продажу на аукціоні.

Служба безпеки МАУП

Поділитися посиланням: