Про Академію

Меню

Відтепер навчання та проживання в гуртожитку можна оплатити через інтернет!

04 Травня 2012 16:22

Нещодавно студенти МАУП отримали змогу сплачувати за навчання та проживання в гуртожитку через Інтернет, використовуючи свої банківські картки Visa та MasterCard.

Оплата онлайн стала можливою завдяки підключенню МАУП до сервісу інтернет-платежів iPay.ua. За допомогою iPay.ua сплатити рахунок можна всього за кілька хвилин через сайт МАУП – www.maup.com.ua, або через сайт сервісу – www.iPay.ua.

Як розрахуватися за навчання та проживання в гуртожитку через Інтернет?

  1. Зайдіть на сайт www.maup.com.ua та оберіть оплату через Інтернет. Ви автоматично потрапите на сторінку оплати, де слід ввести номер Вашого студентського квитка, обрати призначення платежу (навчання/проживання в гуртожитку), тип платіжної картки (якщо Ви бажаєте сплатити за проживання в гуртожитку) та суму до сплати.
  2. Підтвердивши намір оплати, Ви потрапляєте безпосередньо на захищену сторінку, де слід ввести дані Вашою платіжної картки – її номер, строк дії та СVV-код (три цифри на зворотному боці Вашої картки).

Якщо ж Ви бажаєте здійснити оплату через сервіс iPay.ua, Вам необхідно зайти на сайт www.iPay.ua у розділ «Освіта», обрати МАУП та пройти аналогічну процедуру оплати.

Сервіс iPay.ua дозволяє цілодобово здійснювати оплату через Інтернет банківськими картами Visa і MasterCard. Завдяки iPay.ua Ви можете розрахуватися за товари та послуги (поповнити рахунок мобільного телефону, оплатити Інтернет, ТВ, комунальні послуги, стаціонарний телефонний зв'язок, купити авіаквитки, тощо) онлайн, не виходячи з дому. 

Сервіс iPay.ua сертифікований відповідно до міжнародного стандарту PCI DSS. Деталі - на  https://ipay.ua/

Поділитися посиланням: