Про Академію

Меню

Випуск Дарницького економіко-правового технікуму при МАУП

14 Березня 2011 13:16

Днями в Академії відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів випускникам  Дарницького економіко-правового технікуму при МАУП. Перепустки у самостійне життя одержали студенти, які завершили навчання за напрямами «Організація виробництва» та «Організація обслуговування в готельних та туристичних комплексах».   

Свято традиційно розпочалося під звуки студентського гімну – Гаудеамусу. До складу почесної президії увійшли: директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон; заступник директора Економіко-правового технікуму Людмила Кривонос; заступник директора Українсько-російського менеджменту та бізнесу, доцент кафедри адміністративного менеджменту Тетяна Самойленко; завідувач відділенням «Організація виробництва» Чумак Тетяна; завідувач відділенням «Туризм і комп’ютерні науки» Ірина Олійник.

Урочисті збори привітальним словом відкрив Анатолій Гомон,  закликавши випускників продовжувати навчання як у вищих навчальних закладах, так і самостійно працювати над собою: «За час вашого навчання  були моменти печалі і радості. Але сьогодні самий радісний день, коли ви отримуєте ваш перший у житті диплом. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуйте вчитися. В сучасному світі настільки стрімко змінюється життя, що за ним треба слідкувати та йти в ногу з сучасністю».

Найурочистіший момент зборів, вручення  дипломів, пройшов у два етапи. Спершу були вручені червоні дипломи. Їх отримали троє випускників Економіко-правового технікуму: Світлана Жованік, Марина Затоковенко та Анна Бойко. Усі винуватці свята отримали дипломи молодших спеціалістів під музичний супровід та оплески гостей.

Президія відмітила грамотами студентів - активістів, які протягом трьох років навчання у технікумі брали участь у святкових вечорах, олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах тощо. А також були вручені почесні грамоти батькам випускників за хороше виховання та підтримку у навчанні. 

Від імені всіх випускників почесне право звернутися зі словами вдячності до викладачів і керівництва Академії надали випускникам технікуму Катерині Батюк, Наталії Осадчій та Анастасії Зінченко. Дівчата подякували викладачам за знання та терпіння, батькам за підтримку та допомогу та товаришам за веселе студентське життя,  побажавши усім здобуття цілей та здійснення всіх мрій.

Тетяна Журкович

Поділитися посиланням: