Меню

Випуск Деснянського ЕПТ при МАУП

14 Липня 2010 15:49

Сонячного літнього дня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулися урочисті збори, присвячені випускові Деснянського Економіко-правового технікуму при МАУП. Вшосте випускники Деснянського ЕПТ отримали дипломи молодшого спеціаліста.

На початку заходу під звуки старовинного студентського гімну до залу була запрошена почесна президія зборів: ректор МАУП професор Валерій Захожай, директор Деснянського ЕПТ, Відмінник освіти України Ганна Левадна, заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Кравченко, завідуюча відділенням економічних дисциплін Олена Мельниченко, куратор групи, викладач вищої категорії Людмила Несин. Традиційно урочисті збори відкрив Гімн України.

 

З вітальним словом до випускників звернувся ректор Академії Валерій Захожай: «Сьогодні ми звітуємо про випуск нової плеяди кваліфікованих фахівців, більшість з яких продовжить здобувати освіту в Академії. Саме в них виражена наша праця: як говоритимуть люди про вас, так сприйматимуть і Академію. Нехай цей день залишиться у вашій пам’яті назавжди, бажаю вам кар’єрного зростання та великих успіхів».

Як до своїх дітей з вітальними словами до випускників звернулася директор Деснянського ЕПТ Ганна Левадна: «Вшосте ми випускаємо наших студентів. На цей раз ми вручаємо 105 дипломів молодшого спеціаліста фахівцям з банківської справи, фінансів та юриспруденції. Ми випускаємо фахівців з достойними знаннями, які поважають людей і себе». Як зазначила Ганна Гаврилівна, під час державних іспитів прозвучало багато схвальних відгуків щодо якісної підготовки випускників Деснянського ЕПТ, тож вони можуть впевнено йти у доросле життя. Крім того, випускники вже сьогодні дбають про своє майбутнє, за словами директора, 90% з них продовжать навчання в МАУП, а 40% вже мають перше місце роботи і навчатимуться далі заочно. На завершення свого виступу Ганна Левадна подякувала батькам випускників, які підтримували студентів і допомагали обрати вірний шлях у житті, а в напутньому слові процитувала слова Марії Терези:

"Життя-це можливість, скористайся нею. 
життя-це краса, милуйся нею, 
життя-це виклик, прийми його, 
життя-це обов'язок, виконай його, 
життя-це гра, стань гравцем, 
життя-це тайна, пізнай її, 
життя-це любов, насолоджуйся нею, 
життя-це успіх, шукай його, 
життя таке чудове, не згуби його! 
це твоє життя, борони його!"

Тож, цього дня з рук ректора Академії випускники Деснянського ЕПТ отримали дипломи молодшого спеціаліста, як щасливий квиток у доросле життя. У добру путь, дорогі випускники!

Поділитися посиланням: