Про Академію

Меню

Випуск Економіко-правового технікуму МАУП

12 Липня 2007 15:35

Напередодні, відбувся урочистий випуск Економіко-правового технікуму при Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Дипломи молодших спеціалістів з напрямку «Організація виробництва» отримало 150 випускників, серед них 10 з відзнакою, переважна більшість з яких продовжить здобувати вищу освіту в лавах Академії.

Привітав усіх новоспечених випускників технікуму ректор Академії Микола Головатий: «Шановні випускники та батьки, усі ті, хто допомагав вам навчатися до молодшого спеціаліста в технікумі, мені, як ректору Академії, від імені ректорату та президії, приємно вітати вас на цьому урочистому святі. Це вже третя велика група випускників цього навчального року, одного з найпотужніших закладів Академії на теренах Києва. Ми маємо тут вісім невеликих навчальних закладів в середньому від 2 до трьох тисяч студентів у кожному, але технікум, який ми заснували декілька років тому, сьогодні, дійсно перетворився у потужний навчальних заклад, яким ми щиро пишаємося. Більше того, я повинен з усією відповідальністю сказати про те, що глибоко шаную цей педагогічний колектив технікуму, який створив таку підготовку дітей, де поєднання зусиль педагогів та батьків учнів є надзвичайно результативним. Яскравим показником цього є наші регулярні зустрічі з батьківським колективом. Тішить, що нині кожна дитина має в особі викладачів, батьків та рідних підтримку у підкоренні нових вершини у житті.

На минулих випусках я усім випускникам говорив, і вам скажу, я щиро вдячний, як ректор, активу технікуму, оскільки скрізь, у художній творчості, у різного роду конкурсах та змаганнях, саме вихованці технікуму є одними з найбільш активними, це приємно, оскільки бути фахівцем одна справа, а громадянином з активною громадянською позицією важливо також.

Ваша спеціальність, по якій ви здобули фах молодшого спеціаліста, сьогодні конче потрібна Україні. Ми усі розуміємо, що вітчизняне виробництво має відродитися, має стати ефективним, оскільки без власної виробничої діяльності неможливо стати потужною та авторитетною державою у Європі.

З великим задоволенням буду вручати дипломи, щиро вітаю педагогічний колектив та дякую усім за плідний навчальний рік, бажаю вам усім щастя, добра, щиро вдячний батькам за підтримку та розуміння, нехай вас усіх Бог береже!»

Директор технікуму Людмила Бугайова вручила випускникам грамоти за успішність в навчанні та особисті високі показники на різного роду олімпіадах. А також звернулась до усіх присутніх у залі з теплими словами привітань та настанови: «Вітаю вас любі випускники зі святом. Хочу побажати вам, від щирого серця, щасливої та світлої долі, наснаги та успіхів в усіх починаннях, навчанні та особистому житті. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, завжди рухайтесь вперед. Нехай вам щастить, любі випускники! В добру путь!»

Поділитися посиланням: