Про Академію

Меню

Випуск Економіко-правового технікуму МАУП

04 Липня 2007 14:40

Напередодні, відбувся урочистий випуск Економіко-правового технікуму при Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Дипломи молодших спеціалістів з напрямку «Економіка та підприємництво» отримало 110 учнів, серед них 8 з відзнакою. Більшість цьогорічних випускників продовжать здобувати вищу освіту в інститутах МАУП.

Привітав усіх новоспечених випускників технікуму ректор Академії Микола Головатий: «Мені надзвичайно приємно вітати вас, від імені ректорату Академії, з закінченням певного етапу у своєму навчанні на шляху до здобуття вищої освіти європейського рівня. Приємно констатувати, що переважна більшість з вас, поповнить лави Академії. Вчіться далі, адже українській державі потрібні освічені фахівці. Сподіваюсь, що своєю працею на благо України, ви лишень підтвердите високий рівень здобутих знань та якість наданих освітніх послуг в Академії. Бажаю вам успіхів, усіляких гараздів та любові. Нехай вам Бог допомагає»!

Директор технікуму Людмила Бугайова вручила випускникам грамоти за успішність в навчанні та особисті високі показники на різного роду олімпіадах. А також звернулась до усіх присутніх у залі з теплими словами привітань та настанови: «Вітаю вас любі випускники зі святом. Хочу побажати вам любові, здоров’я, успіхів у навчанні та в усіх ваших починаннях, щоб здійснювались усі ваші мрії. Дякую вашим батькам за мужність та моральну підтримку навчального процесу в технікумі, за те, що виховали таких чесних та спраглих до знань дітей. Я щиро вірю, що не існує у світі тих вершин, які б вам не підкорились, головне мати шалене бажання та докласти усіх зусиль. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, завжди рухайтесь вперед. Нехай вам щастить, любі випускники! Високо несіть стяг власних освітніх досягнень здобутих в лавах МАУП! В добру путь!» 

Міжрегіональна Академія управління персоналом давно успішно впроваджує багаторівневу систему навчання, що забезпечує їй провідні позиції у системі вітчизняної освіти.

Навчально – виховний комплекс «Молодший спеціаліст» забезпечує координацію діяльності Міжрегіональної Академії управління персоналом та вищих навчальних закладів «Економіко – правового технікуму при МАУП» та «Деснянського економіко – правового технікуму при МАУП». Згідно закону «Про вищу освіту» технікуми є вищими навчальними закладами І рівня акредитації, які готують молодших спеціалістів, обладнані сучасним комп’ютерним та мультимедійним обладнанням. При технікумах функціонують підготовчі відділення. Комплекс займається підготовкою молодших спеціалістів на базі загальної середньої освіти, яка здійснюється у відповідності до державних стандартів.

Поділитися посиланням: