Про Академію

Меню

Випуск Інституту менеджменту та бізнесу МАУП

24 Вересня 2010 10:15

Днями у МАУП відбувся урочистий випуск Українсько-Російськогоінститутуменеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького. До складу почесної президії увійшли виконуючий обов’язки ректора МАУП Анатолій Подоляка, директор Інституту менеджменту та бізнесу Олена Баєва, директор Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками Ксенія Ловецька та декан стаціонарної форми навчання Світлана Бойко.


З вітальним словом до випускників звернувся виконуючий обов’язки ректора Анатолій Подоляка: «Шановні випускники! Отримані сьогодні дипломи завжди нагадуватимуть вам про роки навчання в Академії. Диплом бакалавра надає вам право працювати за обраною спеціальністю. Більшість з вас продовжують навчання в Академії до рівня спеціаліста та магістра, і ми пишаємося цим. Маю честь привітати вас з цим святом від імені ректорату  і від імені Голови Наглядової ради МАУП Георгія Васильовича Щокіна. У новій для мене якості в.о. ректора я вітаю випускників уперше, тож я також пам’ятатиму цей день, як і ви».

Директор Інституту менеджменту та бізнесу висловила своє задоволення цим курсом: «Сьогодні ми вручаємо дипломи бакалаврів 162 випускникам. 138 навчалися за напрямом «Менеджмент», 24 – «Управління персоналом та економіка праці». Більшість з вас працювали навчаючись,  і це також показово, що ви знайшло своє місце на ринку праці у часи економічної кризи. Тож вдалої кар’єри вам і задоволення від навчання і від роботи!».

Варто зазначити, що на стаціонарі залишилися навчатися  91 студент і 42 – на заочній формі навчання.  Незважаючи на більш високі вимоги якісно іншої освіти і магістратурі студенти продовжують навчання, адже Академія надає добрі умови  для цього. Зокрема, зараз вимоги до написання магістерської роботи наближені до вимог дисертації, наприклад вимагаються публікації, і Академія надає таку можливість публікуватися у наукових виданнях МАУП.

Вітаючи студентів з врученням дипломів Ксенія Ловецька запросила випускників до свого Центру і наголосила на можливостях, які їм надає отримана з дипломом картка випускника: це знижки у подальшому навчанні для випускників і їхніх дітей, а також можливість користуватися послугами бібліотечного центру МАУП.

В ході урочистої частини свята випускники отримали свої дипломи і теплі привітання. У добру путь, шановні випускники!

Поділитися посиланням: