Про Академію

Меню

Випуск Інституту міжнародної економіки і фінансів

16 Лютого 2007 16:45

16 лютого в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск студентів заочної форми навчання Інституту міжнародної економіки і фінансів імені Святої Великої Княгині Ольги.

Дипломи бакалаврів та магістрів зі спеціальностей «Облік та аудит», «Міжнародний маркетинг та реклама», «Банківська справа» та «Фінанси» отримало понад півтора ста студентів, серед них, олімпійський чемпіон з вільної боротьби, народний депутат України Ельбрус Тедеєв, який отримав ступінь магістра фінансів та диплом з відзнакою.

Привітали випускників завідувач кафедри маркетингу та реклами, кандидат економічних наук, професор Анатолій Діденко, декан факультету заочних форм навчання ІМЕФ Олена Фещенко, заступник директора інституту, кандидат економічних наук Микола Капустін, директор Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої Княгині Ольги, Заслужений економіст України, професор Микола Базась.

Проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету МАУП, член-кореспондент Академії економічних наук, доктор економічних наук, професор Валерій Захожай звернувся до присутніх: «Дорогі наші випускники, маю честь привітати вас, від імені Академії, з урочистим святом випуску. Сьогодні ми з успіхом звітуємо перед державою про випуск висококваліфікованих фахівців в області економіки та фінансів. Для вас розпочинається новий етап у власному житті та ми надіємось, що ті знання, які ви здобули у стінах Академії, дійсно допоможуть вам у майбутньому та посприяють вашому професійному зростанню, а наш маупівський дух, наша корпоративна культура посприяють вам у досягненні поставлених цілей. Нехай вас береже Бог. В добру путь!»

Поділитися посиланням: