Про Академію

Меню

Випуск Інституту міжнародної економіки і фінансів

09 Листопада 2007 14:38

Напередодні, в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск студентів заочної форми навчання Інституту міжнародної економіки і фінансів імені Святої Великої Княгині Ольги.

Дипломи бакалаврів та магістрів державного зразка зі спеціальностей «Облік та аудит», «Міжнародний маркетинг та реклама», «Банківська справа» та «Фінанси» отримало 160 чоловік, серед них, 5 з відзнакою.

Привітали випускників директор Інституту міжнародної економіки і фінансів Микола Базась, заступник директора інституту Геннадій Кривобороденко та декан факультету заочних форм навчання Олена Фещенко.

З привітальним словом до випускників звернувся проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету МАУП, член-кореспондент Академії економічних наук, доктор економічних наук, професор Валерій Захожай: «Дорогі наші випускники, маю честь привітати вас, від імені Академії, з урочистим святом випуску. Для вас розпочинається новий етап у власному житті та ми надіємось, що ті знання, які ви здобули у стінах Академії, дійсно допоможуть вам у майбутньому та посприяють вашому професійному зростанню, а наш маупівський дух, наша корпоративна культура посприяють вам у досягненні поставлених цілей. В добру путь!»

Поділитися посиланням: