Про Академію

Меню

Випуск Інституту міжнародної економіки і фінансів імені Святої Великої Княгині Ольги

28 Вересня 2007 14:05

 Напередодні, в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск студентів заочної форми навчання Інституту міжнародної економіки і фінансів імені Святої Великої Княгині Ольги.

Дипломи бакалаврів та магістрів зі спеціальностей «Облік та аудит», «Міжнародний маркетинг та реклама», «Банківська справа» та «Фінанси» отримало 80 випускників, серед них 3 з відзнакою.

Привітали випускників ректор МАУП Микола Головатий,  директор Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої Княгині Ольги, Микола Базась, заступник директора Генадій Кривобороденко декан факультету заочних форм навчання ІМЕФ Олена Фещенко та завідувач кафедри банківської і страхової справи Микола Пашута.

Ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Головатий звернувся до усіх присутніх у залі: «Дорогі наші випускники, маю честь привітати вас, від імені ректорату Академії, з урочистим святом випуску. Для вас розпочинається новий етап у власному житті та ми надіємось, що ті знання, які ви здобули у стінах Академії, дійсно допоможуть вам у майбутньому та посприяють вашому професійному зростанню, адже нині держава потребує висококваліфікованих фінансистів, банкірів та маркетологів. Сподіваюсь, що своєю працею на благо України, ви лишень підтвердите високий рівень здобутих знань та якість наданих освітніх послуг в Академії. Бажаю вам успіхів, усіляких гараздів та любові. Нехай вам Бог допомагає»!

 

 

Поділитися посиланням: