Про Академію

Меню

Випуск Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій МАУП

17 Жовтня 2008 14:55

 17 жовтня 67 студентів заочної форми навчання Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій Міжрегіональної Академії управління персоналом після успішного завершення навчання отримали дипломи магістрів, спеціалістів та бакалаврів. Троє магістрів отримали дипломи з відзнакою. Випускники здобували вищу освіту за спеціальностями «Фінанси», «Облік та аудит», «Банківська справа», «Міжнародний маркетинг».

У структурі Міжрегіональної Академії управління персоналом Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій імені Святої Великої Княгині Ольги є одним із найбільших. Молоді люди, які прагнуть отримати престижну економічну освіту, здобувають її саме тут на денній, вечірній та заочній формах навчання. Сьогоднішні випускники – практики, вони обрали заочну форму навчання , аби одночасно здобувати безцінний досвід на роботі та теоретичні знання в Академії.

Сили, знання і професіоналізм професорсько-викладацького складу Інституту спрямовані на реалізацію того, аби його випускники були найкращими – високопрофесійними фахівцями своєї справи, майбутньою українською елітою. Тож сьогодні, випускаючи своїх студентів вони пишаються їхніми результатами і також прийшли привітати вже дипломованих фахівців – банківської справи, рекламної галузі, та сфери фінансів. Дипломи випускникам вручили генеральний директор Президентського університету МАУП Валерій Захожай та директор ІМЕІТ Микола Базась, які висловили своє задоволення вихованцями Академії, а також побажали їм успіхів у професійній діяльності та досягнення кар’єрних вершин.

Поділитися посиланням: