Про Академію

Меню

Випуск Інституту права ім. Володимира Великого

31 Липня 2006 11:26

28 липня Інститут права ім. Володимира Великого святкував випуск спеціальності «правознавство». Дипломи спеціаліста отримали 63 студенти, з них 13 осіб завершили навчання на відмінно.

На урочистих зборах випускників привітав ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Головатий: «Ви маєте пишатися, що обрали таку потрібну суспільству професію. У суспільстві поширена думка, що в Україні перевиробництво юристів. Це нісенітниця. В США 1 юрист на 100 громадян, у нас же одного і на тисячу немає. Висококваліфікованих юристів — спеціалістів та бакалаврів — в Україні випускають мало, адже навчальним закладам складно отримати ліцензію на цей напрям освіти… Від імені ректорату поздоровляю вас з отриманням диплому та бажаю працювати якнайкраще на благо нашій державі. Щастя вам та успіху! Нехай всіх вас Бог береже!».

«Високоякісна освіта — це шлях в успішне життя. Водночас, отримавши диплом, не слід зупинятися у розвитку», — переконує випускників декан факультету стаціонарних форм навчання Інституту права Валентин Головченко. «Ви маєте провадити повсякденну самостійну роботу з юридичної самоосвіти, адже без підвищення свого фахового авторитету ви втратите вагу, як висококваліфікований юрист. Тому самовдосконалення має стати вашим життєвим кредо. Дуже хочеться, щоб хтось з вас зайнявся наукою. Сподіваємось, що хтось стане народним депутатом, увійде в інші виборні органи. В суспільстві вкрай потрібно підвищувати правову культуру, в тому числі і серед найвищої управлінської ланки держави». Декан зазначив, що особисто знає більше 30 напрямків суспільної діяльності, де працюють колишні випускники Інституту права МАУП. Це органи прокуратури, суди, комерційні структури та ін. Багато хто став підприємцем.

Інститут права ім. князя Володимира Великого має потужний науковий потенціал. Тут викладають 13 докторів наук та професорів, 27 кандидатів наук. Багато хто успішно поєднує викладацьку діяльність з науково-дослідною роботою. В Інституті засновано дві наукові школи:

·     Актуальні проблеми кримінального права та процесу (Ю. В. Александров)

·     Методологічні проблеми правової культури, правосвідомості та правового виховання молоді (В. В. Головченко)

Підготовка фахівців-юристів в Інституті ведеться за двома спеціалізаціями: банківське та фінансове право, комерційне та трудове право.

Поділитися посиланням: