Про Академію

Меню

Випуск магістрів Інституту соціальних наук

12 Лютого 2007 15:30

 9 лютого в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск магістрів заочної форми навчання Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук імені Г. Алієва

Дипломи магістрів зі спеціальностей «Психологія», «Соціологія», «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» отримало 66 студентів, серед них 25 з відзнакою.

Привітали магістрів завідуючий кафедрою медичної психології та психокорекції, доктор медичних наук Анатолій Чуприков та директор інституту, доктор філософських наук,  професор Федір Кирилюк: «Маю честь привітати вас з урочистим святом випуску від імені Академії.

Ми сподіваємося, що знання, які ви отримали, дійсно допоможуть вам у житті. А наш маупівський дух, наша корпоративна культура посприяють вам у досягненні своїх цілей. Я хочу побажати вам удачі, щоб все, що ви задумали здійснилося. Нехай все у вашому житті буде на відмінно. В добру путь».

 З дипломами вищого освітньо – кваліфікаційного рівня магістр, випускники Інституту соціальних наук можуть працювати практичними психологами на виробництві, в системі освіти, органах внутрішніх справ, збройних силах та в закладах охорони здоров’я, а також викладачами і консультантами.

 Інститут соціальних наук, як структурний навчальний підрозділ Президентського університету МАУП було створено у серпні 2000 року. Сьогодні в ньому навчається понад 1600 студентів. В Інституті п'ять кафедр, з них чотири випускні - кафедра психології, медичної психології та психокорекції, соціології, соціальної роботи та соціальної педагогіки, а також загальноакадемічна кафедра українського православ'я та теології. На кафедрах сформовано висококваліфікований науково-педагогічний колектив, спроможний здійснювати якісну підготовку фахівців та забезпечувати на сучасному рівні науково-дослідну роботу з пріоритетних напрямків психології, соціології, соціальної роботи, соціальної педагогіки.

Кафедри Інституту спільно з кадровим агентством МАУП організовують виробничу практику та стажування студентів Академії на провідних підприємствах і в установах міста Майбутні соціологи стажуються в соціологічних центрах, науково-дослідних інститутах та установах, які проводять соціологічні дослідження.

Багатогранним є студентське наукове життя Інституту. Вже стали традиційними студентські міжвузівські конференції з актуальних питань психології та соціології, регулярно проводяться "Круглі столи" за участю студентів. Студенти Інституту беруть активну участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах.

Особливо слід відзначити заходи, які проводяться Інститутом по лінії співпраці з Республікою Азербайджан. До них слід віднести науково-практичні конференції, зустрічі студентів з політиками та видатними діячами Азербайджану, проведення днів культури, відзначення національних свят.

 
 
Поділитися посиланням: