Про Академію

Меню

Випуск магістрів Українсько – Арабського інституту імені Аверроеса

12 Лютого 2007 15:24

 12 лютого в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск магістрів заочної форми навчання Українсько – Арабського інституту міжнародних відносин імені Аверроеса.

Дипломи магістрів зі спеціальностей «Політологія» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» отримало 23 студенти, серед них 4 з відзнакою.

Привітали магістрів ректор Академії, доктор політичних наук, професор філософії та політології Микола Головатий, проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету, доктор економічних наук, професор Валерій Захожай,  директор Українсько – Арабського інституту міжнародних відносин імені Аверроеса, доктор економічних наук, професор Лілія Шостак, завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор Ольга Бабкіна та завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доктор економічних наук, професор Іван Дахно.

З привітальним словом звернувся до випускників ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Головатий: «Мені надзвичайно приємно вітати Вас, від імені ректорату Академії, з закінченням навчання та отриманням дипломів магістрів, так як ми з вами колеги. Але закликаю вас не зупинятися на досягнутому. Вчіться далі, адже українській державі потрібні освічені фахівці. Сподіваюсь, що своєю працею на благо України, ви лишень підтвердите високий рівень здобутих знань та якість наданих освітніх послуг в Академії. Бажаю вам успіхів, усіляких гараздів та любові. Нехай вам Бог допомагає»!

Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса (УАІМВ) є міжнаціональним закладом міжнародного значення, мета якого – реалізація стратегічного  цивілізаційного проекту, що ґрунтується  на діалозі цивілізацій, релігій, культур і національностей.

Основним завданням діяльності УАІМВ є якісна підготовка висококваліфікованих конкурентноспроможних фахівців у галузі міжнародних відносин, менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та політології, які можуть швидко адаптуватись до вітчизняного та міжнародного ринків праці.

Нині студенти мають змогу здобути освіту за напрямами, спеціальностями та спеціалізаціями: «Міжнародні відносини», спеціальності «Країнознавство»; «Менеджмент», спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Політології», спеціальності «Політологія».

Адміністрація Інституту приділяє велику увагу дозвіллю молоді, розвитку та поглибленню її творчих і фізичних здібностей, формує інноваційне освітньо-виховне середовище, яке сприяє постійному розвитку людської особистості.

Поділитися посиланням: