Випуск слухачів програми МВА

06 Червня 2011 15:19

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов випуск слухачів програми МВА у Вищій школі управління. Випускниками програми МВА були керівники вищої та середньої ланки управління, а також власники бізнесу, які представили свої бізнес-проекти та шляхи їх реалізації на економічному ринку.

До складу комісії, які будуть оцінювати роботи випускників увійшли куратор програми МВА від SICInternationalОлена Іванівна Белохвастова, експерт програми МВА Дар’я Борисівна Колеснікова та директор Вищої школи управління Тетяна Володимирівна Ревуцькі та перший проректор МАУП Володимир Ілліч Яровий.

У всіх доповідачів були різні теми проектів, а саме: «Будівництво заводу по біодизелю», «Управління персоналом підприємства» та «Система побудови бюджетування на підприємстві».

«Хочу відмітити, що всі бізнес – проекти наших слухачів пройшли реальну апробацію у компаніях, - зауважила Тетяна Володимирівна. - Рівень підготовки випускників програми МВА SICзначно виріс саме за останній рік. Наша бізнес-школа з гордістю випускає «у вільний політ» більш загартованих та стійких топ-менеджерів, здібних підвищувати економічну ефективність підприємств, навіть у період фінансової нестабільності».

Випускники програми МВА поділилися своїми враженнями від навчання:

Генеральний директор фармацевтичної компанії Чаудрі Саван:

 «Програма MВAбагато чого дала мені у професіональному аспекті, допомогла у вирішенні деяких проблем та нюансів з трохи іншої сторони, ніж ми їх вирішували раніше - швидше та на більш професійному рівні».

Директор з розвитку будівельної компанії Марина Миколаївна Онищенко:

«Ціллю навчання за програмою МВА було бажання отримати  нові знання та розкрити в собі непізнані людські та професійні грані. Навчання за цією програмою дало мені більше знань про те, як ефективно управляти персоналом. Я отримала  більше досвіду в цьому питанні, дізналася про нові стратегічні цілі побудови підприємства та про те, що майбутнє -  за ІТ-технологіями, тому що без цього немає ефективного керівництва всією системою. Я задоволена професійним рівнем школи. Після програми МВА та тренінгів з’являються багато нових  креативних ідей. Для людини, яка прагне професійного розвитку, це дуже корисна практика. Більшість модулів дали мені  багато чого нового для розуміння  та розвитку у бізнес сфері». 

Фінансовий директор Юлія Михайлівна Агатова:

 «Навчання у школі МВА дало мені впевненість в собі, тому що це високий професійний рівень, а впевненість, як наслідок, це плюси у роботі та у фінансовому плані. Моєю першочерговою мотивацією навчання у бізнес-школі МВА було знання, а потім і застосування їх на практиці».

Поділитися посиланням: