Про Академію

Меню

Випуск в Інституті міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса

03 Травня 2012 10:34

Нещодавно у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск студентів Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса. Ця святкова подія зібрала у стінах кіноконцертного залу «Україна» випускників, їхніх близьких та родичів, а також викладачів, тих, хто пліч-о-пліч зі студентами крокував усі роки навчання, вкладав у світлі голови неоціненний багаж знань, умінь та навичок.

На свято завітала почесна президія, до складу якої увійшли: проректор з наукової роботи, завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор Микола Головатий, в.о. директора Інституту міжнародних відносин та лінгвістики, кандидат філософських наук, професор кафедри політології Федір Медвідь, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доктор економічних наук Іван Дахно, в.о. завідувача  кафедри міжнародних відносин та міжнародної інформації, кандидат історичних наук Ірина Журжа. Урочисті збори вела декан факультету стаціонарних та заочних форм навчання Інституту міжнародних відносин та лінгвістики, доктор філософії в галузі економіки Оксана Казак.

З вітальним словом до випускників звернувся проректор з наукової роботи Микола Головатий, в якому він щиро привітав усіх випускників та оголосив результати державної атестаційної комісії: «Усі ці роки ви навчалися у дуже цікавому інституті, подібного за структурою в Україні я практично не знаю, де  викладали б і міжнародні та економічні відносини, і міжнародну політику, політологію як політологічний процес та політологічний дискурс, лінгвістику тощо. Хочу сказати, що саме думка, теорія, ідея, тим чим займалися ви, є найбільш потужним і рухливим елементом, який може утримати нас як державу, як суспільство та створити умови для прогресу у державі». Добрі напутні слова проректора та віра у силу майбутніх змін діями та звершеннями нашого молодого поколінням викликало резонанс у залі та бурхливі оплески.   

Продовжив вітати випускників в.о. директор Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Федір Медвідь, який побажав усім студентам щастя та успіхів у подальшому житті, а також запросив продовжити навчання у докторантурі та аспірантурі аби підкорювати нові наукові вершини, де працюють спеціалізовані вчені ради.

До привітань випускників приєднався завідувач кафедри менеджменту  зовнішньоекономічної діяльності Іван Дахно. Іван Іванович як завжди подарував хвилю позитивних емоцій та жартів і побажав винуватцям свята добре відсвяткувати довгоочікуваний випуск, а також стрімкого та вдалого професійного майбутнього.

  

Завершила плеяду святкових привітань в.о. завідувача  кафедри міжнародних відносин та міжнародної інформації Ірина Журжа: «Кожен з вас мав свій шлях до цього диплому, але я сподіваюсь, що ви залишите у своїй пам’яті про Академію лише теплі та хороші спогади. Вітаю вас і в добру путь!»

Довгоочікуваний момент настав і  отримати дипломи з рук своїх наставників на сцену вийшли бакалаври, спеціалісти та магістри. Диплом з відзнакою отримали шестеро випускників.

Після вручення дипломів на сцену знову вийшли винуватці зібрання, які привітали усіх своїх викладачів, а також колег-випускників, близьких та друзів з цим визначним  життєвим етапом, до якого вони разом йшли, долаючи різні труднощі, подякували за сумні, радісні та дорогі серцю моменти, які назавжди залишаться у спогадах кожного випускника Академії.  

Після урочистого вручення документів про вищу освіту до завершального слова запросили  декана факультету стаціонарних та заочних форм навчання Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Оксану Казак, яка висловила побажання, аби отримані дипломи принесли лише користь, моральне і матеріальне задоволення. Оксана Олексіївна закликала усіх випускників продовжувати своє навчання, вдосконалюватися та досягати нових вершин у своєму особистісному та професійному розвитку.

Поділитися посиланням: